Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten hol és mennyiért...

Budapesten hol és mennyiért csinálnak méhnyakrák szűrést?

Figyelt kérdés
Valószínűleg magánorvosra lesz szükségem, mert november 12.-ére szükségem van a leletre, és itt nálunk az SZTK-ban, csak későbbre tudnak időpontot adni.
2013. okt. 5. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha most bejelentkezel és megmondod, hogy sürgősen szükséged lesz 12-ére leletre, akkor szerintem max. 1 hét múlva fogadni tudnak. A lelet elkészülési ideje kb. 3 hét, szóval még épp időben leszel. Én erre nem adnék ki a helyedben 10 000-15 000 ft-ot, hacsak tényleg nem életbevágó, ugyanis magándokinál ez ennyi lesz alsó hangon.
2013. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárhol csinálnak méhnyakrákszűrést. Bármilyen nőgyógyászaton. A kérdés az, hogy mikorra készül el. Én a helyedben végigtelefonálnám a helyeket, és megkérdezném, hogy hány hét alatt szokott elkészülni, erről az asszitensek tudnak tájékoztatást nyújtani. Én magam a G1 intézetbe járok, alig egy hónapja csináltattam és egy-másfél hét alatt meglett az eredmény.
2013. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akárhol nem fogadják, hanem csak a lakhelye szerinti kerületi szakrendelőben. Csak sürgősségi, akut esetben látják el akárhol...
2013. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az SZTK-ba kell időpont??? A 12. kerületben oda mész rendelési időben és kivárod a sorod nincs előjegyzés. Az eredmény 3 hét. Ha magánhoz mész akkor 2 hét lesz kb.
2013. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos itt nálunk nincs időpont már. Szívesen kivárnám a sort, de nem csinálják meg a szűrést időpont nélkül...


Mivel tényleg sürgős, a meddőségi központba kell, mert addig nem állnak szóba velem és ha nem megyünk el erre az időpontra, akkor csúszik januárra én pedig már sietettném.


Megpróbálok akkor végigtelefonálni más kerüelteket, hátha megszánnak valahol.

2013. okt. 7. 08:28
 6/7 A kérdező kommentje:
H aesetleg érdekel valakit! Az I. kerüeltbe mehetek jövő hét hétfőn. Elmondtam mit szeretnék, miért fontos és mondta az orvos, hogy hétfőn vár. Tök jó fej volt!
2013. okt. 7. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a emddőségiben megcsinálták a rákszűrést tenyésztést mindent. érdekes hogy oda külön kérik.
2013. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!