Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek menjek nögyógyászh...

Csajszee.. kérdése:

Szerintetek menjek nögyógyászhoz? (tőbbi lent. )

Figyelt kérdés

"odalent" fáj a lyukam és mostanába (1-2 napja) erõs a fehér folyásom és ilyen"túrószerü valami" jön ki belöle. pár kérdésem lenne:

1. szerintetek menjek nögyógyászhoz? lehet oda felnött nélkül mebni? (14 vagyok)

2. olvastam hogy a canesten combit kéne használni. az vény nélkül kapható? mivel 14 vagyok én megvehetem? hány forintba k3rül kb?

értelmes válaszokat kérek! köszönöm!


2013. okt. 5. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen kérdezd meg a háziorvosod! Ő biztosabbat tud mondani, mint itt bárki!
2013. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz. Lehet felnőtt nélkül menni, ha már vagy 14 éves. Ne használj a saját kútfődből vény nélküli gyógyszereket, mert a fertőzés nemcsak gombás, hanem baktériumos vagy élősködő eredetű is lehet. A Canesten csak gombára hat, és abból sem mindre. Lehet, hogy csak elnyomja a tüneteket, és folyamatosan vissza fog jönni (elég sokan szenvednek ilyennel). Szokj rá, hogy ha gondod van "odalent", azzal nőgyógyászhoz kell menni. Ez alól max az lehet kivétel, ha már sokszor volt (NEKED!! nem másoknak, nem elmondás alapján...) ugyanilyened és pontosan tudod, mi a teendő.
2013. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked pláne fontos lenne orvoshoz menned, mert 14 vagy, gondolom nem szexuális úton kaptad el, hanem csak úgy előjött. Ez jelentheti azt, hogy az illető gomba túlságosan elszaporodott a szervezetedben, és könnyen lehet, hogy ez ellen nem helyi készítménnyel (kenőcs, kúp (Canesten) stb.), hanem szisztémásan (szájon át szedhető tablettával vagy kapszulával) kell felvenni a harcot!
2013. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és egyébként mi történik a vizsgálaton? még egyszer sem voltam és élek nemi életet.
2013. okt. 5. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Leírtam magánban. Hajrá!
2013. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj nőgyógyászhoz, mert biztosat csak ő tud mondani!
2013. okt. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen női orvost keress első vizsgálatodra, mert azért sokkal elviselhetőbb lesz elötte pucérkodnod.

Később aztán majd meglátod.

2013. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A férfi orvos előtt is tökéletesen elviselhető pucérkodni, ha az ember elfogadja, hogy az orvosnak ez a dolga, neki ez nem jelent semmit, és te vagy éppen az 1.000.000.000-odik, akit így lát. Ez megint egy olyan dolog, amit legalább azokba a tinilányokba nem kéne beoltani, akik alapból nem félnének a férfi orvosoktól...
2013. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, akit nem zavar, az menjen férfihoz, de akit zavar az keressen valóban női orvost, mert azért az mégiscsak "kollegina", aki szintén jár nőgyógyászatra és nem botránkozik meg a "hisztiden", ha szégyenlős vagy pédául.
2013. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!