Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol tudok venni magamnak...

Hol tudok venni magamnak melltartót? 13/L

Figyelt kérdés

A vidéken lakok, Szabolcs megyében, és ahol lakom, nagyon kevés olyan üzlet van, ahol tudnék magamnak olcsón melltartót venni. (Csak a Tescoba, ott 2000-ért)

Amúgy a méretem 70 AA-s.



#tini #melltartó #kicsi #kicsi melltartó
2013. okt. 5. 21:26
 1/5 godside válasza:
kinai bolt piac stb... ott ahol masok is
2013. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ruházati boltba menjél, ne multiba. Istenem...
2013. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyere Pestre, itt 500-1000 Ft. :D
2013. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
70A-ra még nem kell melltartó... Én megértem, hogy szeretnél hordani, hogy úgy látszódjon, hogy valami, de egy-két év és tényleg lesz bele mit rakni. Válaszolva kérdésedre, esetleg webshopból tudsz rendelni, bár azt ugye nem tudod felpróbálni. Szerintem kínaiban ne vegyél mert többet árt egy rossz kialakítású melltartó, mint használ. Akár csomókat is okozhat a mellben. Inkább legyen 1-2 JÓ melltartód fehérnemű üzletből. De ebben a korban még elég a "top" legalábbis mi így hívtuk még 10 éve amikor 13 voltam. Szóval nem kosaras meg szivacsos, csak sima cucc. Szerintem még vár egy évet, mire gimibe mész jöhet a melltartó is.
2013. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis okozhat csomókat, el ne hidd!
2013. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!