Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik, mégis hányas melltart...

Anyucik, mégis hányas melltartót vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!

Terhességeim előtt nagy mellem volt, 80D volt a méretem. Sajnos eléggé lefogytam, ez látszik a melleimen is.

Ha megnézek melltartóméret kalkulátort, akkor 75A kell. Ha ezt felveszem, meg is fulladok. 75-ös szorít, tehát kapásból kell a 80-as méret. Viszont a kosárral is gondom van. A B-s kosár nyomja oldalt a cicimet. A C-s kosár jó körben, viszont hiányzik belőle a mellem "teteje".

Milyen méretű vagy fazonú melltartót vegyetek szerintetek?

Itt állok a szoptatás végén, és az összes régi melltartóm hatalmas rám :(

Köszönöm.


2011. okt. 5. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz meg más márkát is, mindegyiknek más a kosárformája. Az én cicim Triumpf formájú, nekem ebből a márkából úgy lehet vásárolni, hogy én ott sem vagyok. A barátnőmnél, amikor megtárgyaltuk ezt a kérdést, kiderült, neki ez a márka egyáltalán nem jó. Szóval szerintem ne méretben gondolkodj, hanem nézz meg több márkát is, biztosan megtalálod azt, amelyik illik a te formádra.
2011. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 5. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám. :(

Én múltkor vettem egy push-up-os melltartót, ami nagyon jól áll, mert alulról megemeli a mellem. Én is több fazont és méretet felpróbáltam, másképp sajnos nem lehet megfelelőt találni.

2011. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak a sport típusú melltartók jöttek be. Vannak olyanok, amik inkább egy top felsőre hasonlítanak, csak mell alatt véget érnek. Szoptatáskor felhúztam alulról. Az nem nyomott sehol és a méret is "rugalmasabb".

Irtó nagy melltartó kollekcióval rendelkezem, de egyet tudok hordani én is jelenleg... :o(

2011. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Push-upokkal most az a bajom, hogy szép ahogy megemeli a mellemet, de olyan érzésem van, hogy kiesik belőle felülről.

A sportmelltartókban meg olyan laposnak érzem magamat, ráadásul szeretem, ha van egy pici szivacsos rész, hogy ne látszódjon, ha "megbimbósodok".

A napokban felpróbáltam vagy 20 féle melltartót, itthon is van vagy 30, ami összegyűlt az évek alatt, borzasztó, hogy egyikben sem érzem jól magamat :( :(

2011. okt. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!