Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség megszakitás (nem az...

Terhesség megszakitás (nem az én "hibámból") után nem probléma hogy majdnem 6hét után se betegedtem meg?

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekezünk,kilyukadni enm lyukadhatott ki elvileg!Hétfön tellik le a hat hét és pont az nap is kellenne megjönni.
2009. dec. 30. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Micsoda? Nem értem a kérdést, mi az, hogy nem "betegedtél meg"?
2009. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szija!Azt a "nem betegedtel meg"-et a mensesre erted???nem problema csak nyugodj meg megfog jonni amikor itt az ideje!!!Nyugalom.21/L
2009. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
öööö...abortusz után egy ideig nem szabad szexelni a fertőzések elkerülése végett,vagy csak én tudom rosszul??? Biztos nem probléma,kicsit összezavarodott a tested,nem csoda,amúgy inkább kérdezd meg a dokit,hogy mi ilyenkor a normális és mi nem
2009. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhesség megszakítás után 6 hétig nincs szex!!!Amint látom nálatok volt!Attól hogy óvszerrel védekeztetek még lehetsz ismét terhes!az óvszer sem 100%!Menj vissza a dokihoz, amúgy is visszakell 6 hét után, és ő majd megmondja mi a helyzet!
2009. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészről terhesség megszakítás után - ahogy az előttem szólók is írták - éppúgy, mint szülés után, nem szabad 6 hétig közösülni (még óvszerrel sem), utána a konrollon úgyis mindent elmond az orvos.

A megbetegedést a menstruációra értetted? Bocsi, de vicces, hogy van még nő, aki betegségként kezeli :=). Az is meg fog jönni hamarosan, ne aggódj!

40/N

2009. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!