Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, kedden kellett volna megjönnie a menstruációmnak, és még nem jött meg. Kedden délután még óvszerrel szexeltem a barátommal, ami nem szakadt ki. Egy picit már görcsölt a hasam, és megduzzadtak a melleim. Elviekben nem lehetek terhes, mert mindig védekeztünk (óvszerrel). Már nagyon stresszelek miatta, és tudom, hogy az nem tesz jót, és amiatt is késhet.Mit csináljak? Orvoshoz leghamarabb csütörtökön tudok menni (ha addig nem jön meg).

2013. okt. 5. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, amit tehetsz, hogy tesztelsz egyet. Bár valószínűtlen, hogy terhes lennél. Ha pedig nem jön meg csütörtökig, a magad megnyugtatására nézz el a dokihoz, bár stressz és hasonló okok miatt is kimaradhat - egyszer-egyszer, és nem rendszeresen!
2013. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!