Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mivan? Normálisan...

Ilyenkor mivan? Normálisan mikor jön meg az első?

Figyelt kérdés
szept 22-29 ig volt barna folyásom de ezen a héten már megint van sötétebb barna folyásom normális? S.O.S.

2013. okt. 7. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:

ja már 2 éve van fehér folyásom

2 éve nől a mellem

szörösödöm minden hol

12/L

2013. okt. 7. 17:30
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugi ez teljesen normális. AKár 2-3 év is mire beáll egy lánynak. Valószinüleg hamarosan rendesen is meg fog jönni, hordj magadnál betétet. ne lepödj meg ha utána kimarad pár hónap az is normális. egy dologra kell figyleni ennyi idősen hogyha 10 napnál tovább tart akkor orvohoz kell mennie, egyenlőre másra nem kell figyelned amig szűz vagy.
2013. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenben tökéletesen igaza van az előző válaszolónak!
2013. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha meleg vizes kádba ülök akkor megjöhet rendesen???
2013. okt. 7. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
nem ezen mulik és ne is akard siettetni, hidd el nem egy jó buli. majd megjön amikor akar. sok lánynak az első pár alkalom nem is igazi várzáés csak barnázás. dolgozik a szervezeted nyugi meg fog jönni rendesen is és akkor azt fogod várni hogy muljon már el.
2013. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem ,hogy miért várják ennyire a lányok ezt! Nekem menzeszkor semmi bajom, de tényleg, semmim nem fáj, eddig soha nem volt erős vérzésem , nem voltam pluszba ingerlékeny vagy érzékeny de mégis utálom ezeket a napokat. Nincs benne semmi jó. Folyton kell ellenőrizgesd magad, hog nehogy átázz. A betétet kell rendezd. Meg ott lent vérzel. Mikor WC-és után megtörlöd a papír is tiszta vér, meg minden... Undorító. Én a többiekhez képes nagyon könnyen megúszom , de még így is egy szenvedés! Ne várjad! Nincs amit ezen várni. Addig örülj ameddig nincs ! 14L
2013. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez most menstruáció vagy nem ??? amugy most rohadtul elkezdett fájni a hasam alja
2013. okt. 7. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
igen olyasmi, dolgozik a szervezted biztos hamarosan rendesen is meg fog jönni. Sok lánynak kezdődik igy, aztán majd jön a rendes vér is.
2013. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!