Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám normálisan eszik,...

Wivuss kérdése:

A cicám normálisan eszik, játszik, alszik. Stb, és amikor lepihen először a hátsó lábai majd az első lábai végül az egész macsek remeg! Miért lehet ez!? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 22:42
 1/4 rekusskaa válasza:
szerinzem menj el vele orvoshoz,nem értek hozzá de lehet komoly baja van a cicusodnak
2013. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rekusskaa válasza:

bocsánat

*szerintem

2013. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden alkalommal,amikor lefekszik, ez történik?

Egyébként szerintem sem ártana kivizsgáltatni. És szerintem csinálj a telefonoddal egy videót erről, hogy meg tudd mutatni az állatorvosnak.

Ilyen izomrángások előfordulhatnak neurológiai okokból (pl epilepsziánál szoktak ilyen rohamok előfordulni, de nem ilyen gyakran), veseprobléma okozhat esetleg hasonlót, vagy valamilyen toxikus anyag, gyulladás, lehet veleszületett is, meg még más is.. Álmukban is mozgolódnak.

Sajnos így elég nehéz bármit is mondani ilyen kis információ alapján, és anélkül, hogy látnánk is, hogy mi történik. Ezért lenne jó egy állatorvosi látogatás,főleg hogy esetleg rosszabbodhat is a dolog.

2013. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy epilepsziás, de lehet csak beszorult a kaki :D najó ez vicc volt! Szerintem vidd el orvoshoz mindenképp!
2013. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!