Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg, pontosan, és...

Ma jött meg, pontosan, és tablettát szedek. Azonban csak barna. Nekem nem szokott barna lenni, hanem rögtön vér jön. Most akkor valami gond van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem előtte és utána is parna szokott lenni,de ha sok napig csak barna akkor kérdezz rá a nőgyógyászodtól.
2009. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, barna :)
2009. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem mikor barna volt 1 hétig akkor elmentem nödokihoz..
2009. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Mert lehet, hogy most fog beállni és azért változott meg a színe, fiatalabb koromban nekem is állandóan változott, nem volt barna és tovább is tartott.Most van amikor barna, csak pár napig tart.
2009. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én már 23 éves vagyok, már beállt egy ideje, főként a tablettáknak köszönhetően.

Mostmár kezd pirosodni, úgyhogy valószínűleg normális lesz, csak nekem még sosem volt barna, ezért kicsit elgondolkodtam hogy miért lehet.

Köszi a válaszokat.

2009. nov. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!