Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » December 22-én mentem 18...

December 22-én mentem 18 hetes ultrahangra és kiderült, hogy a baba szive megállt,23-án meg kellett szülnöm, és azóta is van barna folyásom. Ez normális? Így tisztulok? Vagy nagy gond van!

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 13:41
 1/8 Bocipók ***** válasza:
Menj el orvoshoz!!!!!
2011. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem semmi karácsonyotok lehetett... :( Sajnálom
2011. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem normális, de ez még nem feltétlenül jelent "nagy" gondot. Bár nem értem, miért nem kellett kontrollra menned.


Amúgy ami még fura... a 18 héten nem szokták megszületni a babát. Csak a 24. héttől szokták.

2011. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A barátnőmnek a 20.héten szülesztették meg. Egyáltalán nem fura.
2011. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
holnap kell vissza mennem kontrollra,csak kiváncsi voltam,hogy hátha valakinek van már ilyes fajta tapasztalata.köszönöm mindenkinek.
2011. febr. 2. 14:34
 6/8 A kérdező kommentje:
ja,és nem 18 hetes volt a baba hanem 15,csak nem vettem észre hogy baj lenne és akkor derült ki a baj.én se gondoltam hogy meg kell szülnöm,azt hittem leszivják vagy ilyesmi.nagyon rossz volt,senkinek nem kívánok ilyet!és mégegyszer köszönöm!!:)
2011. febr. 2. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegény! Nagyon sajnálom, ami történt. Ha nem volt műtéted, hanem "simán" megszülted a babát, akkor még akár normális is lehet a színes folyás, hiszen most ugyanúgy ki kell tisztulnod, mint a 9 hónapra történt élve szülés után. De ha holnap úgyis mész kontrollra, el fogják neked mondani. Fel a fejjel, néhány hónap múlva újra próbálkozhattok!
2011. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj,annyira köszönöm!Aranyos vagy!
2011. febr. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!