Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy hamarosan megjön?

Lehet hogy hamarosan megjön?

Figyelt kérdés
Mostanában sok a fehérfolyásom,és 1 hete meg szinte mindenen elsírtam magam..(már 1 éve megvan) Lehetséges hogy hamarosan megjön? És ha igen kb. mikor? 13/L
2013. okt. 7. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éven belül szerintem meg fog jönni, ha már nő a melled meg szőrösödsz stb..de csak valamit magyarázzatok már el nekem, miért van minden nap legalább 2 ilyen kérdés? mikor mi vtunk ilyen idősek vhogy ez a téma tökre nem játszott és nem méregettük magunkat a másikhoz hogy húú neki már megjött nekem még nem és jajj most milesz milyen ciki ( itt most nem rád gondolok, mert te nem írtál ilyesmit) csak szokott ilyen is lenni, szóval tök jó lenne ha valaki válaszolna erre. és nem téged akartalak megbánatani ne értsd félre csak annyi ilyet is olvasni.
2013. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A kérdező szerint egy éve már megvan neki, így nem értem, milyen egy éven belülről beszélsz, kedves első válaszoló.


A ciklusodat követted? Abból ki kéne tudnod számolni. Egyébként, én 1-2, legfeljebb 3 napot mondanék.

2013. okt. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy év alatt még nem biztos, hogy beállt a menstruációd, úgyhogy nem lehet tudni, hogy mikor fog megjönni, mindenesetre betét legyen nálad!
2013. okt. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 éves korod körül kellene megjönnie, addig nimncs semmi gond. De nálad valószínűleg hamarosan meg lesz.
2013. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!