Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogyha a mellemet...

Normális az, hogyha a mellemet nyomom, akkor kisebb vízcseppszerűség távozik belőle, de csak az egyikből?

Figyelt kérdés
De tényleg nagyon kicsi mennyiség és alig észrevehető és valójában eddig ezt így sohase néztem csak most, hogy megijedtem h terhes lehetek...ez bármely nőnél előfordulhat?...valamihez köthető (TERHESSÉG???????)? *Mellesleg: mensi. kimaradt - de volt már rá példa korábban, hogy egy hónap kimaradt nem túl rendszeresen szokott megjönni + előváladék kerülhetett a hüvelybe (mensi. utolsó napját követően 05.16) + majdnem 5 kg fogyás rövid időn belül + hüvelygyulladásra utaló jelek + hőemelkedés...kicsit összetett a helyzet...de eddig még rosszul nem voltam (semmi szédülés, hányinger etc.) és 2 teszt negatív lett... mindenképp elmegyek orvoshoz de, addigis jó lenne valamilyen megerősítés :(
2008. júl. 5. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy terhe vagy vagy gyulladásban van a mellbimbód.
2008. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez 100% hogy terhes nőknél jelentkezik átlátszó váladék kezdetben??? Mert ez eléggé ijesztő, hogy csak így kijelented. Mert eddig terhességre utaló tünetek nálam nem jelentek, kivéve a hőemelkedés meg ez ...ha ez annak mondható. Valaki már fejtse ki, hogy hogy van ez :'(
2008. júl. 5. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt találtam neked, és mindenképp menj dokihoz!

[link]

2008. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült már mi bajod?
2008. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!