Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női Nőgyógyász Budapesten?...

Női Nőgyógyász Budapesten? (olcsóbbat keresek)

Figyelt kérdés

Ha valaki tud olcsóbb női nőgyógyászt ,légyszi írja meg,nevét,címét,telefonszámát.Esetleg ha van honlapja,az lenne a legjobb!Köszönöm!

(egy általános rákszűrés vizsgálat ára érdekelne)


2013. okt. 8. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha magánorvoshoz szeretnél menni,dr Rigó Barbarát(Maternity Klinika) és Nega Doktornőt(Róbert Klinika) tudom ajánlani.

Ha állami rendelésre akarsz menni,akkor dr Páczai Anitát ajánlom a Jahn kórházban vagy Vesztergom Dórát a Sote II-n.

X. kerületben Bajcsy kórházhoz tartozó szakrendelőben rendel dr Varga-Horgosi Ágnes. Fiatal, kedves doktornő.

dr.Szigethy Adriennnél a Margitban,neki a Szépvölgyi úton az Oxivit központban van a magánrendelője.


Neten nézz utánuk.

2013. okt. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném,hogy Vesztergom doktornő Svájcban dolgozik jelenleg,Szigethy doktornő pedig babázik,így ők nem rendelnek.

Én Radnai Katalin doktornőt tudom ajánlani!

Nyugatinál van a rendelése.Fiatal,közvetlen,de határozott,nagyon jó orvost ismertem meg benne.

2013. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!