Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyas menstruacio utan...

Barna folyas menstruacio utan miert van?

Figyelt kérdés

miert van barna folyasom?nemsok de azert van..egy egeszsegugyi betetet eleg h berakjak szoval mihez kepest nem sok jon..

menstruacio utan kb 5-6napja mult el



2013. okt. 10. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A barna folyadék alvadt vér... tamponhasználattól alakulhat ki, mivel a tampon visszatartja a vérzést így miután maga a vérzés elmúlt a "visszatartott", útjában gátolt vér ami alvadékos utólag távozik. Ha zavar, mellőzd a tampont...
2013. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget megnyugodtam :)
2013. okt. 10. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

5-6 napja múlt el és most ismét van barna folyás ?

Inkább ovulációs vérzés lehet, tüszőrepedés idején.

2013. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló: ezt most nem értem. A menstruációs váladék a méhüregben képződik, onnan a nyakcsatornán át kifolyik a hüvelybe. A tampont a hüvelybe helyezzük fel, így az a méhből kiürült vért felszívja rögtön. Nem értem, hogy hogy gátolja a kiürülést.
2013. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi ez a tuszorepedes??komolyan hangzik vagycsak a neve komoly?
2013. okt. 10. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Ezt tudni kéne / biológia óra/.

Normális esetben minden egyes ciklus első 12-14 napja alatt megérik egy petesejt valamelyik petefészekben. A tüszőrepedés /= ovuláció/ az, amikor ez a petesejt kiszabadul onnan, majd a petevezetőkbe jut tovább.

2013. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!