Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekcisztával bemehetek...

Petefészekcisztával bemehetek a sűrgősségire?

Figyelt kérdés
A történetem annyi hogy egy évvel ezelőtt terhes voltam majd egy nap vérezni kezdtem azonnal orvoshoz mentünk , kiderült van elég nagy cisztám akkor missed abal elvették a babám, és mondták minnél elöbb mütessem meg magam.... Nem mertem most egy év elmúlt ki akarom szedetni de nincs energiám vizsgálatokra járni amig mütétre kerül a sor, be akarok menni a sürgösségire hátha azonnal megmütenek, vélemény??? Nagyon szeretnék babát nem húzhatom tovább, szerintetek egyszerűbb lesz a dolog vagy nem?
2013. okt. 10. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem fog menni. A sürgősségi ellátás nem arról szól, hogy neked mi, mikor sürgős, hanem a betegség orvosi vonatkozásairól: A balesetek és az akár órák alatt komolyan rosszabbodó állapotok tartoznak ide. Ebbe az egy éve felismert cisztád sajnos nem fér bele.

A nőgyógyásznál kell kezdened.

2013. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem sűrgős ha iszonyatosan fáj elviselni is nehezen bírom? Nincs időm se erőm végig járni a vizsgálatokat.
2013. okt. 10. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:
A sürgősségin nem fogják elvégezni, mivel nem sürgős beavatkozás. Be kell menni a nőgyógyászatra és megcsináltatni a vizsgálatokat. Ezek nem ok nélkül vannak, hisz egy műtét sem csak úgy "puff bele a közepébe" módon működik! Az orvosoknak látniuk kell hol kell feltárni a területet, mekkora részt kell kb. kivenni... Ilyen helyzetben hiába akarsz kapkodni, nem lehet! Csináld végig a procedúrát! Utána pedig kellemes babázást! :)
2013. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Be megyek meglátjuk mi lesz.
2013. okt. 10. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Írd meg, mi lett!
2013. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És mit gondolsz, majd a sürgősségin lévő orvos megműt? Ugyan már. Ez nem sürgősségi eset.

Ha bemész, egyrészt nagyon csúnyán fognak rád nézni (jogosan), másrészt el fognak küldeni a nőgyógyászhoz, és ugyanúgy végigmehetsz a vizsgálatokon, mintha be se mentél volna.

Eredmény nulla, de helyette foglalod a helyet a tényleg sürgős betegek elől.

2013. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg sűrgős mert lehet hogy csavarodott a cisztám hisz van hogy felállni nem birok! Szóval nem hinném hogy potyára MEGYEK be!!! Sajnálom hogy csak ilyen emberek tudnak irni, akik csak oltják az embert :)gratulálok
2013. okt. 10. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha kocsányos a ciszta az meg tud csavarodni, ha nem kocsányos az nem. Uh vizsgálat ezt eldönti.
2013. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj hasad, akkor menj az ügyeletre és onnan elküldenek az ügyeletes kórházba. Ha sürgős ott ellátnak.
2013. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig arra hivatkoztál, hogy nincs időd meg erőd végigjárni a vizsgálatokat...

Kérdem én, akkor lesz időd meg erőd egy babára?


Csak kérdezem.

Vegyél erőt magadon, és járd végig, amit kell.

2013. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!