Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami nemi betegségem?

Lehet valami nemi betegségem?

Figyelt kérdés
Még nem szeretkeztem .. szoktam masztizni a nemi szervem nem viszket meg ilyenek de néha elég kellemetlen szaga van . Utána néztem a gombás fertőzéseknek és semmire sem hasonlít de félek . ma találtam rajta egy sebet lehet attól hogy ki dörzsöltem ?
2013. okt. 11. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemi betegséget magadtól nem kaphatsz. A seb tényleg attól lehet,h kidörzsölted. Ha sérül a nyálkahártyád az el tud fertőződni,mivel nagyon közel van a végbélnyílás. Ettől pedig lehet szaga. Óvatosan csináld.
2013. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemi betegséget természetesen magától is kaphat, ha befertőzi az intim részeket - baktériumos, gombás fertőzést simán, hiszen a bacik is, a gombák is a testén élnek. Kérdező, ha rossz szagú a nemi szerved, érdemes lehet nőgyógyásznak megmutatni, mert ez akár fertőzésre is utalhat (esetedben inkább baktériumos).
2013. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi fertőzés nem csak gomba van. Menj orvoshoz, aki biztosat tud mondani, és a Neked legmegfelelőbb kezelést adja.
2013. okt. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérlek titeket,olvassatok utána mik a nemi betegségek! Azt magától,sőt WC-,fürdőben sem lehet elkapni!

Kérdező: nemi betegséged biztosan nincs!.

2013. okt. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Némi fogalomzavar tényleg van, nem minden nemi szerv megbetegedés nemi betegség!


A kellemetlen szagot mikor és milyen erősségben érzed?


Sebre figyelj oda, ne piszkáld csak tartsd tisztán. Ha kell Neogranormonnal vagy teafalevél krémmel kezelheted, ezek gyulladáscsökkentők és hámosítók.

2013. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a seb valószínűleg a kidörzsöléstől van.
2013. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínűleg nem arra gondolt, hogy definíció szerinti nemi betegsége van-e neki, hanem arra, hogy lehet-e valami baja. De azért lovagoljunk definíciókon, jó ötlet...
2013. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!