Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Chlamydia volt a nemi betegségem?

Chlamydia volt a nemi betegségem?

Figyelt kérdés

Nagyjából tavaly szeptemberben voltam urológusnál, és ha jól emlékszem, akkor chlamydiám volt, viszont nem antibiotikumot írt fel, hanem vissza kellett mennem egy hét múlva, és leégették a húgycsövem mellől, amihez persze kaptam jó pár helyre injekciót, amit borzasztóan fájt.

Most azt hiszem, hogy újra kijött az a betegség, ami akkor volt, viszont vagy a nevére nem emlékszem jól, vagy engem vertek át, mert ahány oldal - mindegyik azt írja, hogy antibiotikumot, meg kenőcsöt írnak fel ilyen betegségekre.

Meg tudnám úszni én is csak antibiotikummal? Nem szeretnék újra ilyen leégetéses, vagy fagyasztásos kezelésben részt venni, mert nagyon rossz élmény volt a múltkori..



2013. ápr. 17. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem Condyloma volt???
2013. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi van írva az ambuláns lapodra?
2013. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a CHlamydiának nincs külsö tünete. ezért az a legalantasabb nemibetegségek egyike, mert tünet mentes, viszont a nőknél meddőséget okozhat
2013. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valami tényleg nagyon nem stimmel. A chlamydia egy baktérium,amit valóban antibiotikummal szoktak kezelni, ott nincs olyan,amit le kéne égetni. Leégetni condylomát szoktak,ahogy már írták is. Ha újra előjött a bajod, én azt tanácsolom,h inkább bőrgondozóba menjél.
2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
condylomára nincsen valami alternatív megoldás, ami nem jár 6-7 tűszúrással a makkomba?
2013. ápr. 17. 16:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Kisbalta.
2013. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Bőrgyógyászaton dolgozom és nálunk Podophyllinnel szoktuk ecsetelni. Ettől begyullad és szépen "leesik". No nem a ...,hanem a condyloma :)
2013. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Erről a podophyllin-es ecsetelésről mit kell tudni? Gyógyszertárban lehet kapni, és megoldhatom otthon saját magamnak?

2013. ápr. 17. 17:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon erős szer,receptre lehet kapni. Felírják a bőrgyógyászaton és el is mondják hogyan használd.
2013. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Volt egy oldal, ahol azt írták, hogy csak orvos kezelheti..

De nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2013. ápr. 17. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!