Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez candida lehet? Következők...

Ez candida lehet? Következők a tüneteim.

Figyelt kérdés

-viszkető érzes a hüvelyem környékén, gátamon és a végbelem környékén

-állandó éhségérzet, főleg az édességek iránt (sajnos sok egészségtelen kaját fogyasztok)

-levertség, ok nélküli fáradékonyság, koncentrácis zavarok

-nem tudok fogyni 1-2 kilónál többet, pedig rámférne

-gyakori fejfájás


1 héte voltam nőgyőgyásznál a viszketés miatt és hüvelygombára írt fel kezelést, de nem javúlt, a héten kérek újra időpontot, csak szerintem meg fog jönni mire el tudnék menni



2013. okt. 13. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a doki szerint az, akkor valószínűleg az. És elég nehéz megszüntetni, legalábbis én sokszor olvastam róla, hogy folyamatosan visszatér hiába kezelik. Mit kaptál rá amúgy?


A legáltalánosabb tünetek


Kellemetlen lehelet.

Erőteljes hajhullás.

Éjszakai verejtékezés.

Viszketés, bőrpanaszok, akne.

Krónikus hasmenés vagy székrekedés.

Hullámzó kedélyállapot, csökkent libidó.

Fekélyes fájdalom, bélgázok, hasi puffadás.

Állandó éhségérzet, diéta ellenére is makacs túlsúly.

Gyakori felfázás, hólyaghurut, megnőtt hüvelyváladékozás.

Fejfájás, súlyos esetben egyre gyakrabban előforduló migrén.

Kimerültség, levertség, állandó fáradtságérzet, koncentrációs zavarok.


forrás: femina.hu

2013. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
iazságszerint az orvos nem mondta konkrétan hogy mi a bajom, csak a betegtájékozatókból láttam, hogy ez hülyegombára van, amúgy femiflo tablettát, pimafucin kúpt és canesten krémet kaptam, lehetséges, hogy ez csak általános kezelés és meg kell még várnom a kenetvétel eredményét, nem tudom, nem vagyok jártas a nőgyógyászati dolgokban
2013. okt. 13. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
igen akkor találgat valószínűleg, meg kell várni az eredményt. de elég sok mindent adott, így hatnia kéne :/ azt hittem "hozzád vágott" egy canesten krémet és ennyivel elintézte.
2013. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár lehet az is, de ez csak egy módon derül ki ha csinálnak tenyésztést. menj vissza az orvoshoz vagy inkább keress egy lelkiismereteset, hogy nem javult és küldjön el tenéysztésre mintát. Én 2 évig szenvedtem vele mire kiderült hogy candida a diéta és egy brutál kúpos kezelés (bakteriális fertőzés miatt aminek semmi tünete nem volt) után elmult, de évi 1-2 szer még mindig előjön, de hamar el is mulik. Nekem napra potnosan mindig mensi elött 1 héttel jött elö.
2013. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a vicces, hogy az előző orvostól is azért jöttem el mert nem volt elég alapos, most keressek egy 3.at?
2013. okt. 14. 17:38
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a problémám...

Szintén nem tudok fogyni, fejfájás... etc ...etc ugyan ezek a tünetek mint neked...

Elég rég küzdök ezzel a problémával, és már vagy a 4. dokinál voltam....

2013. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!