Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára Canesten krém?...

Hüvelygombára Canesten krém? Ettől fájhat a szex?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam bulizni és a mosdóban szerintem elkaptam valamit. Tegnap éreztem csak, hogy viszket a lukamnál a puncim, de ha pisilek nem ég, nem fáj, csak viszket. Ma kentem be először Canesten krémmel. A nap folyamán kenhetem többször is, és mennyi idő, mire elmúlik? És lehet, hogy vasárnap mikor szexelni akartunk a barátommal, azért fájt nagyon,mikor be akart hatolni?
2013. okt. 15. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni nem akarsz? Az lenne a legjobb!
2013. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
A gombától fájhat, igen. A krém pedig nem elegendő, hüvelytablettát is vegyél hozzá, van 3db-os, amit 3 napig kell használni, és van egy, amihez csak egyszer kell felraknod. Nem megenni, hanem feltenni oda, ahova a tampont is! :D Ha pedig elmúlik, de visszajön, akkor tessék elmenni orvoshoz. Ne vakarózz, mert borzasztóan meg fog duzzadni, kipirosodik, és aztán megnézheted magad, ha netalán fel akarsz venni egy bugyit, mert borzasztóan fáj...
2013. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először mindenképpen irány a nőgyóygász!Orvosi vizsgálat és vélemény nélkül komolyan elfajulhatnak a dolgok.Azután Lactacyd Femina intim lemosó minden este,Canesten combi (krém+tabletta),plusz tartsd be az orvosi utastításokat,és használd,amit még esetleg felír neked.Jól szellőző,kényelmes pamut fehérnemű,és kerüld a szexet a kezelés ideje alatt,pár napg minimum,de inkább egy hétig.A srác is kenje be magát Canesten krémmel,különben vissza fogjátok egymást fertőzni.
2013. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Canesten a hüvelykóppal együtt hatásos!
2013. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A mosdóba hogy lehet elkapni? Össze vissza kefélteted magad attól lehet. Vagy ráülsz a budira akkor is ha koszos , szaros? Mondhatom vannak eléggé igénytelen nők.
2013. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!