Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én egy 13 éves lány vagyok....

Én egy 13 éves lány vagyok. Már elkezdett nőni a puncimon a szőr. Ilyen korban nem túl korai még, ha szőrteleníteném?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
65%
egyáltalán nem. nyugodtan szörtelenítsd. én már korábban elkezdtem
2008. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ha szeretnéd akkor nyugodtan! Mondjuk amíg nem élsz szexuális életet fölöslegesnek tartom, de ez csak egy vélemény.
2008. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
95%
Addig szerintem is felesleges, míg nem élsz szexuális életet. Inkább várj vele.
2008. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
83%
nem hinném h felesleges régen én is megpróbáltam nem szőrteleníteni de elég gáz wolt amikor fel kellett vennem a fürdőruhám.most csak nyáron szörtelenítek,télen ritkábban
2008. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha a bikinivonalig nem látszik ki, akkor szerintem is felesleges még... Gondolj bele, mi lesz, ha már most megerősödik ott a szőrzeted! 3 év múlva, amikor már valóban kellene szőrtelenítened magad már oylan erős lesz, hogy mindennap csinálhatod, hogy ne legyen tüsis...
2008. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
gyantát neki, fáj először, de aztán megszokod és nem erősödik meg és tovább is tart.
2008. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
dehogy gyantát, amig nincs barátja aki olyan komoly(még ne is legyen!)addig minek, sztem is várj még v 2évet vele, mert csak 1re erősebb és sűrűbb lesz minnél korábban kezded!sztem csak ott szedd le ahol kilátszik a bugyiból...meg ha hosszi kicsit rövidebbre vághatod ollóval, de sztem még ne kezdd el...
2008. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha ELkezdett nőni, akkor még nem nőtt oda egy egész "dzsungel" gondolom. A bikinivonalon kívül tényleg nem érdemes. Max ha nagyon hosszú, akkor vágd ollóval rövidebbre, higiénés szempontok miatt is célszerű (ha menstruálsz már, nem ragad bele a vér).

A szőr nem erősödik meg a borotvától sem (ez mindenkinek szól). Ez tévhit. Azért érzitek erősebbnek, mert szögletesre vágja a szőrszál végét, és így nő ki, nem pedig elvékonyodva. Évek óta borotválom a lábamat, hónaljamat meg a puncimat is, és mindenhol ugyanannyi és ugyanolyan a szőröm, mint régen.

2008. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Az orvosi világ 7 tévhite közé tartozik, hogy jobban nő a szőr ha borotválod. Hülyeség az egész, nyugodtan borotváld. Hidd el, nyáron sokkal kényelmesebb és higiénikusabb érzést nyújt.
2008. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
nem azért de nekem most terhes a kozmetikusom és nem tudok hozzá járni gyantáztatni, azota borotválom és már 1 helyről nem 1 hanem két szál nő ki és olyan helyen is nő ahol eddig enm, mert ahol csak pihe volt ott is levitte a borotva és azota nő ott is. am a borotvátol jo h erősödik a fiuk is amikor elkezdik borotválni maguk erősödik és ez látszik, csak össze kell hasonlitani 1 olyan fiuval aki nem borotválkozik még.....
2008. júl. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!