Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piszkálnak amiért még nem...

Piszkálnak amiért még nem jött meg. Már meg kellett volna hogy jöjjön?

Figyelt kérdés

7.es vagyok és még nem jött meg.Elég vékony vagyok, ezt azért írom mert a vékonyaknak általában későnérőek.

de az osztályba már minden lánynak megjött és állandóan piszkálnak.

pl.úszáson egy csomó lány nem úszott mert megjött nekik.erre az egyik lány elkezdi a barinőjének:

még nem jött meg?

erre a lány:nem állt be:/

erre az egyik bunkó lány elkezdi mindenki előtt:

"xy!!!én ismerek olyan lányt akinek még nem jött meg 7.-be"

erre a lány:

"én is"

a bunkó lány meg hozzáteszi:"de én itt az osztályba ismerek olyat akinek még egyáltalán nincs"

EZ nagyon rosszul esett ugyanis tudom hogy rám értette.de nem tehetek róla.anyunak is 15 évesen jött meg:/


2013. okt. 17. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ebben a párbeszédben semmi bunkót nem látok. Nem baj, hogy nem jött meg. Nekem 9.-es koromban volt az első.
2013. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Akik piszkálnak, azokkal ne foglalkozz, mert nem normálisak! Senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik!!! Egy korán érő lány sem értékesebb semmivel később érő társainál!!! Egyébként 16 éves korig kell megjönni a menstruációnak!
2013. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
2. vagyok. Igen, jól tudod, nem tehetsz róla, és jó lenne ha ezt mások is megértenék!
2013. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 17. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy lemaradva. Én 14 voltam 8.-os amikor először megjött. Az meg szerintem hülyeség, hogy vékony vagy és azért nem jött még meg. Ugyanezt hallottam a kövérebb lányokról is. És én (is) vagyok az élő példa. Akkoriban egy jó 10 kiló felesleg volt rajtam, mégis későn jött. Amúgy aki ennyire nagy dobra veri, az általában nem mind igazad. Csak nagylánynak akar tünni. Aki valóban menstruál már, nem fújja így fel. Hidd el addig örülj, amíg nincs meg....
2013. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. okt. 17. 15:50
 7/13 anonim ***** válasza:
7. osztály? Ne foglalkozz velük... egyszerűen ne foglalkozz velük... ha nem értik, meg hogy mindenki különbözik..
2013. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyre fiatalabb korban jön meg. Régen 17-18 éves korban sem volt általános, de leginkább 14-15 évesen. Ma nem ritka a 9-10 éves korban. Szegény kislányok! Örülj neki, hogy még nem kell bajmolódnod vele. A korai m. után befejeződnek biz. érési folyamatok. Familiáris dolog is ez, igazán 16 - 17 éves korban ajánlott felkeresni az orvost, ha nem jött meg addig. Ez nem azonosan, egyformán működik mindenkinél.Még orvost is hallottam a rádióban szörnyülködni, hogy 3. osztályos kisgyerek már menstruál.
2013. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Megint a 2. vagyok. A menstruáció nem érdem, hanem a nemi érés egyik fontos része, de senki nem tehet arról, hogy mikor következik be!
2013. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszii:)
2013. okt. 17. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!