Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piszkálnak amiért még nem...

Piszkálnak amiért még nem jött meg. Már meg kellett volna hogy jöjjön?

Figyelt kérdés

7.es vagyok és még nem jött meg.Elég vékony vagyok, ezt azért írom mert a vékonyaknak általában későnérőek.

de az osztályba már minden lánynak megjött és állandóan piszkálnak.

pl.úszáson egy csomó lány nem úszott mert megjött nekik.erre az egyik lány elkezdi a barinőjének:

még nem jött meg?

erre a lány:nem állt be:/

erre az egyik bunkó lány elkezdi mindenki előtt:

"xy!!!én ismerek olyan lányt akinek még nem jött meg 7.-be"

erre a lány:

"én is"

a bunkó lány meg hozzáteszi:"de én itt az osztályba ismerek olyat akinek még egyáltalán nincs"

EZ nagyon rosszul esett ugyanis tudom hogy rám értette.de nem tehetek róla.anyunak is 15 évesen jött meg:/


2013. okt. 17. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kisgyerekek még az osztálytársaid, ha emiatt a téma miatt cikiznek... Úgy látszik, a nemi érés előbb jött nekik, mint a szellemi :) Ne vedd a szívedre. 17 éves korodig bármikor megjöhet. (Amikor én voltam annyi idős, mint te, mi még 18-nál húztuk meg a határt, de tényleg korábban érnek ma már a lányok.)
2013. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

:D

ez jó:)

2013. okt. 17. 16:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni!! Az is lehet h a fél lánycsapat csak kamuzik h nagyobbnak tűnjön!!! Aki pedig amitt cikiz amiről nem tehetsz az nem normális!!! Egyébként nem vagy lemaradva! Még ráérsz bőven.. :)

Én 6.-os voltam mikor megjött, és úgy éreztem h vége a gyerek éveknek :D

Egy csomó dologról azért kell lemondani mert "jaj épp megvan"!! Szóval használd ki amíg nincs ilyen problémád... :D

Addig is nyugi :))

2013. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!