Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek nagyon...

Volt már valakinek nagyon erős menstruációs görcse?

Figyelt kérdés

Haza kellett jönnöm a munkából, mert ülni sem tudtam. Már az egész hasam fáj. Vettem be gyógyszert, de nem múlik el.

Van valami praktika?


2013. okt. 17. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt egyszer ilyen, szinte elviselhetetlen volt... egy kis teától jobb lett, másnapra pedig elmúlt. Ha holnapra nem csökken, akkor menj dokihoz erősebb gyógyszerért.
2013. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer. Ha épp nem otthon vagyok és megjön, akkor haza kellett jönnöm annyira rosszul voltam. Nekem szokott segíteni, hogy beveszek egy jó erős fájdalomcsillapítót, és mellé egy jó erős görcsoldót. Forró vizes palack vagy melegítőpárna a hasra, és egy 1 órás alvás. Nekem az szokott használni.
2013. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lehet, hogy ez valami más, mert nem szokott ennyire fájni. Ma már fel sem tudtam kelni reggel, egész nap csak fekszem.

2013. okt. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!