Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kronikus hugyholyag gyulladaso...

Kronikus hugyholyag gyulladasom van, valaki aki hasonlo helyzetben van? Mi segitett?

Figyelt kérdés

Mar mindent kiprobaltam :( Akkor jott elo eloszor (kb 10 honapja) amikor eloszor fekudtem le a baratommal. Olyan Januar korul volt. Azota kisebb nagyobb kihagyasokkal mindig visszajott.

Voltam nogyogyasznal, antibiotikumot irt fel, meg egy csomo mast (urisan stb.). Azt mondta, hogy elofordul amiatt, amikor eloszor fekszel le valakivel..."naszutas cisztitisznek" hivta. Azutan elmult, de nem sok idore ra, ujra fajt. Akkor voltam tenyesztesen, es urologusnal. Megvisgalta a vesemet, minden rendben volt, azt mondta hogy azoknal jon elo akik eloszor fekszenek le valakivel (mint a nogyogyaszom is mondta). Azt mondta ezt majd kinovi az ember. O is adott antibiotikumot, akkor ket hetig szedtem, elmult teljesen. Ez volt nyar elejen, majus korul.

Meg a nyar folyaman neha ereztem, egyszer egyszer mikor pisilnem kellett, de nem volt gond. Most, oktoberben voltam egy wellness kozpontban, es egyik medenceben a viz hidegebb volt (de nem nagyon hideg!) mivel ismerem magam, epp bementem MAX 5 percet ultem, es ki is jottem. De sajnos meg ezt se kellett volna. Mert ujra kiujult. Es megint faj. Nem akarok annyi antibiotikumot szedni, es orvoshoz se tudom mar, hogy van e ertelme, hogy menjek hiszen egy csomo penz, es ujra ugyan ezt a kezelest fogja adni amivel csak ideiglenesen mulik el :( Most szedtem egy 10 napos gyulladas csokkento gyogyszert, patikus baratnom ajanlotta, URUNAL AKUT, tegnap fejeztem be, de meg mindig faj. Nagyon sok vizet iszom, es olyankor alig faj mar, viszont ahogy kevesebb vizet iszom (mint peldaul ma is), rogton faj, nagyon :(

Valaki esetleg hasonlo helyzetben? Mit tehetnek? Felek, hogy ez mar mindig igy lesz. Mit tehetnek ezugyben?


2013. okt. 18. 22:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent 21 eves vagyok, ha ez szamit barmit is.
2013. okt. 18. 22:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod A gyulladásra a tőzegáfonyás stabilizált aloe verát inni. Minőségi propoliszt fogyasztani és az eddigi antibiotikus kezelések kedvezőtlen mellékhatásai miatt kiölt hasznos bélbacikat ngy csíraszámú és több fajta bélbacit tartalmazó probiotikummal visszaállítani.Ezekkel megszabadulhatsz a problémádtól.Jobbulást!
2013. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valahol már volt hasonló kérdés, ahová ezt írtam:

1.A szexhez is hozzá kell szokni az immunrendszernek. 2.Anatómiai ok a nőknél a rövid húgycső, és az, hogy bizonyos pózokban akár apró mechanikai sérülés is keletkezhet benne. (lehetőleg ne nyomódjon az alhasa)

3. Érdemes együttlét előtt elmenni pisilni, főleg a nőnek.

4. A túlzott tisztálkodás árthat (saját flóra ), Irrigálni tilos!

5. Néhány divatos dolog is árt: tanga bugyi, body, tapadós nadrág, szoros/ műszálas fehérnemű,

Főleg együttlét után, jobb az "alul lenge" öltözet. A szőrtelenítéssel is érdemes megállni a bikinivonalnál, mert -bár ma nem divatos- de ami ott nő, annak funkciója is van .

Tiniknek a két leggyakoribb gondjuk a

nászutas hólyghurut= mechanikai sérülés: túl heves szex, nem kedvező póz

vagy a pingpong fertőzés= a srácot nem, vagy nem megfelelően kezelték, vagy nem vártak az együttléttel gyógyulásig

Keresgélj köztük, több is lehet.

Jobbulást!

2013. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!