Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kb 12 éve meg van a...

Orsolya19890429 kérdése:

Már kb 12 éve meg van a mesntruációm és ez idő allat kétt napig állandóan görcsölök de olyan szinten hogy elviselhetettlen. Nem tudok aludni éjjel nincs étvágyam és semi féle gyógyszer nem használ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 10:14
 1/4 gömbicica ***** válasza:
82%

[link]

Kicsit kesernyés izü, de jó izü tea. Ne csináld tul "töményre". Az oldalon a készitési mód is szerepel :-)


Szeretettel ajánlom.

Talán még sokadik virágzásu növényt lehet is kertben, mezőn vizparton találni.

Legalábbis ott, ahol levágták már. Ha nem, száritva tudsz vásárolni.

2013. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem használt, csak a fogamzásgátló. Egy éve, 18 évesen kezdtem el szedni, előtte nem akartam, most is fenntartásaim vannak, de egyszerűen már nem volt más választásom, minden mást kipróbáltam és nem használt. Amúgy még nincs kapcsolatom, szóval az igazi hatására semmi szükségem, csak a mellékhatásaira. Azóta pontos a menzeszem, mint az atomóra, és egyáltalán nincsenek fájdalmaim, ami a havi egy hányáshoz, őrült fájdalomhoz és vérfürdőhöz képest megváltás.
2013. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló használhat vagy próbáld ki az aviva tornát. Youtube-on is vannak erre való tornák.
2013. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a többek között tőzegáfonya, alma, golgotavirág, schizandra berry porokat is tartalmazó, kimondottan hölgyek részére összeállított gyógynövénykivonatot kipróbálnod.Nagyon jó tapasztalatok vannak vele ilyen esetekben is.
2013. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!