Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 hete fáj a fejem, szinte...

1 hete fáj a fejem, szinte állandóan, már csak ezen jár az agyam is, nem használ a gyógyszer sem, mit tehetek hogy elmúljon végre?

Figyelt kérdés
Most már mindig ezen agyalok,azt is gondoltam hogy már bebeszélem magamnak.Lehetséges ez?Vagy mit tudok tenni,hogy elmúljon?Az időtől fájhat több napon keresztül?
2011. márc. 3. 13:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

együttérzek, az idő a baj. Ilyenkor nem veszi ki gyógyszer :S Sötétíts be, feküdj le, hideg vizes borogatás a homlokodra, szagolgass mentás krémet (nem csak orrdugulása jó :))

Illetve van itt még egy. Képzeld magad elé valamilyen formában a fejfájást. Mondjuk utálatod tárgyát, mint egy szobrot. Verd szét apró darabokra, és vezesd ki a legközelebbi nyíláson - fül/orr... de ebben hinni kell hogy sikerül. Agykontroll :)

2011. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Na kedztem aggódni h csak én velem van ez,bár már olvastam h másnak is fáj.Nekem is vasárnap óta napi szinten fáj a durva h még fejfájós sem vagyok szóval kedztem beparázni,nekem még társul néha kis szédelgéssel is.

Én is az időre szeretném fogni,szerintem valami front van.

Nekem van relax and tone masszázsgépem és avval szoktam a nyakam alatt megmaszirozni vele két oldalt és az ugy vettem észre hogy használ.Amúgy igyál sokat,az is nagyon fontos.Én még nem vettem be fájdalomcsillapitót.

2011. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Kérlek menj orvoshoz, és kérj MRI-t! Nem normális, hogy fáj a fejed, és nem múlik el gyógyszertől sem.


((((Gyermekkoromtól fáj a fejem, hol ritkábban, hol sűrűbben. Én két hét után mentem vele orvoshoz, hogy egy ponton fáj a fejem és nem mulasztja el semmilyen gyógyszer, ekkor fájdalomcsillapító injekciót kaptam, ez sem hatott. Másnap lettem rosszul, kórházba kerültem...stb. szerencsére még élek! Nem akarnám bővebben kifejteni a betegséget, amúgy is nagyon-nagyon ritka.)))) Menj orvoshoz, vizsgáltasd ki magad!!!

2011. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok, egy kis kiegészítés: nekem tényleg megszakítás nélkül fájt, éjjel-nappal, két héten át, nem elviselhetetlenül, de folyamatosan, azonos intenzitással.
2011. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
14:04! Kérlek, leírnád, vagy elküldenéd mailben,mi az a betegség? Nekem is évek óta fáj a fejem minden nap, pár napos megszakításokkal.. Azt hittem, ezzel nem kell orvoshoz menni.. Hogy a kérdésre is válaszoljak, az elmúlt egy hétben nekem is mindennapos, és én is frontra gyanakodtam, de ált. mindig arra gyanakszom.
2011. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Kérlek menj orvoshoz, és kérj MRI-t! Nem normális, hogy fáj a fejed, és nem múlik el gyógyszertől sem.


A fejfájásnak millió oka lehet és csak a legritkább esetekben okozza súlyos betegség, pl daganat. Ha elmész az orvoshoz, akkor jó esetben is csak hónapok múlva jutsz be MR vizsgálatra, ha pedig magánúton csináltatod, készülj legalább 100.000 ft-tal, ugyanis ez egy nagyon drága vizsgálat. Alapból ilyen nincs, hogy MR-t kérek, arra akkor küldenek el, ha azt orvos indokoltnak tartja. Valószínűleg az időjárás visel meg egyébként. Nekem volt olyan régeb, hogy 2 hónapig fájt a fejem minden egyes nap és nálam kiderült (voltam neurológusnál) hogy egyfajta pszichés reakció nálam a szorongásra valamint már én magamnak generálom. Mellesleg megjegyzem, hogy az agydaganatnak pont hogy nem a fejfájás a legjellegzetesebb tünete, szóval szinte biztos lehetsz benne, hogy nem azod van. (az agydaganat érzékelési, mozgás, beszéd..stb zavarokkal, aluszékonysággal, memóriazavarral, érzékcsalódásokkal, hallucinációkkal jár!)

2011. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rettenetesen fáj. Már teljesen agresszív vagyok tőle, annyi kikészít az örökös fejfájás. Remélem csak az időtől van, és hamar elmúlik.
2011. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Az ok lehet rádió frekvenciás jel pl HAARP mobiltelefontorony, televízió , vagy mérgező anyagok a szervezetedben , Javasolt gyógymód : 2 sör vagy 2 feles méregtelenítőkúra desztiláltvízzel, kirándulás a várostól messzire zöld környezetben friss levegőn.
2011. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mit csinálhatnál, de ha rájöttél szóljm, mert nekem meg már évek óta fáj (egy-két napos szünetekkel xD)
2011. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,húú nem is gondoltam hogy hirtelen ennyien küzdünk vele:-(((

Irta az egyik válaszoló ezt a szorongást,sajnos nekem is van mióta megszültem,pár hónapja,akkor jelentkezett először ezt a zsiborgós fejfájás.Most máshogy is fáj,valószinü a front miatt,de ez a zsiborgás megmaradt.Akkor ezt az agyam ,vagyis én csinálom magamnak?Na erről kéne leszoknom valahogy.

2011. márc. 3. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!