Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet minél hamarabb...

Mivel lehet minél hamarabb megszüntetni a felfázást? Van rá valami vény nélkül kapható gyógyszer? Meddig tart kikezelni? Felfázáskor mindenkinek szokott fájni? Mert nekem nem, viszont nem sűrűn, hanem állandóan vizelési ingerem van :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál zsúrlófű teát, fertőtlenít, gyulladáscsökkentő egyben! Napi két filter, 2 dl forró vízben egy filtert áztatol és langyosan kortyolgatva megiszod. Már a második filternél érzed a jótékony hatását. Kolleganőmnek ezt ajánlottam, és hálás volt érte, mert nagyon szenvedett. De én is használni szoktam ilyen problémára.
2010. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tekerj egy meleg sálat vagy kendőt a derekadra-csípődre. Enyhíti a tüneteket, a vizelési ingert is.


Jobbulást!

2010. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én forró sót szoktam rakni a hasamra és a derekamra,mert általában én is mindig felfázom.Konyharuhába is beleteheted a forró sót és úgy melegítsd a fájó testrészt.
2010. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy magától is elmúlik, ha sokat iszok? kb. mennyi ideig tart ez az egész? :S
2010. ápr. 16. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél sós meleg ülőfürdőt! Akár tehetsz bele kamillát is, hisz gyulladáscsökkentő. Mivel én nem tudok sokat inni, így nem is erőltettem magamba.

Vegyél aszalt vörösáfonyát, vagy igyál tőzegáfonya levet. Ezekben olyan antioxidánsok vannak, amik jó a felfázásra.

A dm-ben pedig lehet kapni egy urogin nevű folyadékot, amit vízben, vagy teában elkeverve kell meginni. Ez is hatásos.

De javaslom, hogy inkább teába keverd el, mert elég rossz íze van.

2010. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Walurinal nevű gyógynövény kivonatos kapszula, patikában lehet kapni, kifejezetten felfázásra van. Mellette cickafarkfű teát iszogass, vegyél meleg ülőfürdőt és melegítsd a derekad is (a sál jó ötlet).
2010. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!