Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan jöhetnék ki végleg a...

Hogyan jöhetnék ki végleg a folyamatos "felfázásból"?

Figyelt kérdés

Évek óta az a problémám, hogy szex után felfázásos tüneteim vannak, nem egyszer volt, hogy véreset is pisiltem. Volt, hogy az ügyeletre mentem (mert hétvége volt, és nem bírtam ki hétfőig), de volt, hogy urológiára, mindig kaptam antibiotikumot, ami szinte azonnal elmulasztotta. De aztán megint és megint előjött... Nem szedhetek 1 hetente antibiotikumot...

Volt egy olyan periódus az utóbbi években, hogy több, mint másfél évig nem szexeltem, majd az után a partnerem után fél évig megint nem, és a szex mentes időszakokban egyetlen egyszer sem volt ilyen bajom.

Most viszont tényleg komoly, hosszú távú kapcsolatom van, és nagyon nem állapot, hogy egyfolytában ez van.


Most is épp túl vagyok egy sokadik kúrán, de reggelente még mindig csíp (na közben semmi bajom), már szinte rettegek.

Rengeteg természetes készítményt próbáltam, de eddig egyik sem előzte meg a bajt. :(

Valakinek esetleg van valami frankó ötlete?


22 éves nő vagyok.


2013. okt. 21. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Urogin oldat, vörös áfonyás kapszulák.


Szex után mindig el kell menni pisilni. Ugyanis a bacik beledörgölődnek a húgycsövedbe, attól lesz a "felfázás". A pisi kimossa a bacikat.

Nem árt olyan pasival kapcsolatba lépni, aki tiszta, igényes, és megfürdik szex előtt (nem azt mondom, hogy sikáld le mindig a farkát, mert a spontán szex is jó, csak mondjuk nem árt, ha nem a napi koszt préseli beléd...bocs a szókimondásért).

2013. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vörös áfonyásat pont most rendeltem, de van tőzegáfonya is otthon. :)


Köszi a tippeket!

Egyébként igényes a barátom, és ráadásul mindig óvszert használunk.

2013. okt. 21. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaja, mindenféle áfonya :))))


Sajnos nagyon érzékeny vagy, úgy látszik, a fertőzésekre.

Mondjuk fizikailag is tudsz védekezni, pl. hogy nem jársz ballerinában vagy tornacipőben, ha reggel 6 fok van. Ami jó nyárra, az nem jó már ilyen reggeleken. Igaz, most faxa idő van, de ez csalóka. Azért már nincs nyár.

2013. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként a szexnél a nem tiszta kéz is lehet baciforrás, szóval olyasmire gondolok, hogy pl. mondjuk pénzt vagy telót fogdos a barátod, és utána nyúl hozzád. Ezeken rengeteg baci van. Tudom, nem szabad agyon ferőtleníteni mindent, mert kell egy kis kosz, de aki érzékeny, az ennyitől is bajba kerülhet.
2013. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan gyógyteák amik segítenek ilyenkor.

Én pl. minden szex előtt iszom egy cickafark-palástfű keverék teát.

Szex végére garantáltan pisilni kell.

De pl. egyes patikák is kevernek felfázás elleni teát, az is jó lehet.

Esetleg egy joghurtos tampon sem árthat szex után.

És igen, tudom hogy nem a hüvelyednek van baja, de ezen területek olyan közel vannak egymáshoz hogy egészségük, ellenállóképességük összefügg.

2013. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a tőzegáfonyás aloe verát innod, megerősítened az immuredszeredet gógynövényekkel és minőségi probiotikummal.Jobbulást!
2013. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya, amit mindenki írt, de azt szerintem neked folyamatosan kellene szedni, bajod nem lesz tőle. A másik gond, hogy a pasiddal is baj van, szóval őt is kellene kezelni antibiotikummal és őt is meg kellene nézni, hogy milyen bacit hordoz, ha ő nincs kikezelve addig folyton visszafertőz téged. Sokan ajánlják, hogy szex előtt igyál valamit, vizet és utána rögtön pisilj és mosakodj.
2014. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!