Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a sok gombás fertőzés...

Mi ez a sok gombás fertőzés mostanában?

Figyelt kérdés

Elmúlt pár évben úgy megnőtt a gombás/baktériumos betegségek száma, hogy anyum csak néz. Ő először tehresen volt nőgyógyásznál, soha semmi baja nem volt. Én többet voltam eddig dokinál, mint ő eddigi életében. Itt is naponta van ilyen jellegű téma.

szerintetek mi lehet az ok?

étkezés? tanga? fogamzásgátló?


2009. nov. 12. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Étkezés, tanga, túlzott vagy épp nem megfelelő tisztálkodás.
2009. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uszoda,szauna, szoli, gyakori partner váltogatás..
2009. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Étkezés, tanga, fogamzásgátló, intim mosakodók. Meg régen ez nem volt olyan téma mint most. Egymásközt sem beszéltek úgy róla, meg orvoshoz sem mentek csak úgy, mert akkor az összes ismerős a szájára vette őket, meg elmondta minden szomszédasszonynak beleértve az anyját is, hogy Klárikát ma ott láttam, mi dolga volt?

Egyébként most is van olyan, akinek semmi baja.

2009. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem megfelelően tisztított segédeszközök...
2009. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt több eset kerül napvilágra, az emberek már nem titkoljk el, másrészt általánosan megfigyelhető, hogy az emberek szervezet gyengül, nem meglepő, hiszen manapság egy átlag ember véréből 200 ismerten mérgező anyagot lehet kimutatni.
2009. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
immunrendszer gyengesége, stressz, túlzott szénhidrát fogyasztás...sokminden.
2009. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tampon=visszafertőzés
2009. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!