Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet-e valami bajon ezek...

Lehet-e valami bajon ezek után? Ha fertőzött lettem, akkor azt elkaphatják mások is tőlem?

Figyelt kérdés
Fürdés közbe találtam magamon egy kullancsot, azonban olyan helyen volt ahol nem láthattam csak az ujjammal éreztem, hogy van ott valami, ezért elkapartam és aztán láttam hogy kullancs volt. Egy része benne maradt, de azt kiszedte az orvos, és lefertőtlenítette a helyét.
2013. jún. 5. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
ha orvos látta és leápolta nagy bajod már nem lehet amugy meg nem tudsz mást megfertőzni ha fertőzött vagy csak vér útján terjed a fertőzés de ha gyereket mostanába terveztetek ne nagyon vágj bele :D
2013. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!