Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felírathatnám a nődokival a...

Felírathatnám a nődokival a fogamzásgátlót ilyen célból?

Figyelt kérdés

Szeretném a menstruációmat rendeszeresíteni, pontosítani. Persze a fog. gátlás céljábol is.

És még valami, hogy elég későn érő típus vok anyukám is azt mondta, és hogy ez beindítaná-e nekem picit a fejlődést, nőiesülést(cicik terén) anyukámnak hatalmasak, nem azért akarom felíratni hogy nekem is nagyok legyenek.. csak tényleg látszik h nem elég fejlett, alakján és méretén. És ez a feljlődést is be tudná-e indítani amellett, hogy a menstruációmat helyreteszi és véd a nemkívánt terhességtől.

(am nem tudom számít-e a menzeszem majdnem 13 éves koromban jött meg most 17 éves vagyok)

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. nov. 12. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha 13 éves korodban már menstruáltál akkor nemvagy fejletlennek mondható.

az h a cicid ilyen, az ilyen lesz és kész. nem fejletlen. aki 13 éves kora óta menstruál annak már vmenynire kifejlődik 17 éves korára a menzesze is, és a melle is.

ha van partnered, és szexuális kapcsolatban is vagytok, akkor nyugodtan irasd fel a tablettát. de csak azért h nagyobb legyen a melled, és hogy pontos legyen a menzeszed, azérrt nemérdemes.

2009. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felírathatod, de abban ne nagyon reménykedj, hogy nagyobb lesz tőlle a cicid. Max hízni fogsz, nőni nem fog!
2009. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretes orvos nem írná fel csak emiatt, mert nem használ (vagyis a cicid nem fog tőle nőni), de feleslegesen szedsz hormonokat.
2009. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha 13 évesen megjött és te vagy a későn érő,én meg szintén 13 vagyok és még nem is nő a mellem akkor én mi vagyok?:D Visszatérve a kérdésre még változni fog kb. 16-17 éves korig a melled.
2010. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!