Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Te elszoktátok mondani ha...

Te elszoktátok mondani ha megjön (menstruáció)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most jonne meg 3.-jára( mensi ) es azt akarom kerdezni hogy anyukatoknak elszoktatok mondani? Marmint szoktatok neki szolni?szoktatok beszelni errol? Anya felem ilyen teren eleg nyitott szoval meg tudok vele beszelni sokmindent.. Ti elmondanatok?!

2013. okt. 23. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen mivel ő veszi meg a betétet, tampont így ha kezd elfogyni szolok.
2013. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat mikor eloszor megjott, persze, megmondtam. Utana mar nem szoktam kulon bejelenteni, csak ha epp faj a hasam akkor mondom, hogy sz.rul vagyok, mert epp megvan, stb.
2013. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én mindig panaszkodtam neki, hogy fáj a hasam. :)
2013. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól nem mondom el, de ő mindig érdeklődött mikor kisebb voltam. Most meg mivel a párommal szexuális életet élünk, nyilván ő is tudja, mindig érdeklődik, hogy megvan-e. Ő írja a gyógyszerem, kb. tudja mikor kell megjönni. Szerintem aranyos, hogy mindig megkérdezi. :)
2013. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja ,én elmondtam mindig ,nincs abban semmi titok .Sőt még most felnőtt fejjel is említem neki ,ha úgy jön ki a lépés és éppen ott vagyok anyunál látogatóba .. 32/N
2013. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Mindenkinek ment a zold pacsi! Azt meg kulon koszonom hogy ilyen gyorsan valaszoltatok!
2013. okt. 23. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem mindig jelentem be konkrétan, hogy megjött, de általában megkérdezem, hogy hol van betét, tampon, stb, mert ők veszik, mi meg ketten a húgommal irdatlan sebességekkel használjuk el a csomagokat. bár anya látja is rajtam, mert elég fájdalmasak. nekem egyszer még apukám is tudta, mert csak őt tudtam elküldeni betétért. szóval igen, én elmondanám.
2013. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18%
7. Te nem tudsz betétet venni?
2013. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a 7-es éppen görcsökben fetrengett otthon. Velünk is van így néha.
2013. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!