Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye azt szokták mondani h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye azt szokták mondani h egy normális menstruáció 5 napos. Akkor ez azt jelenti h 3 napig kb vérzel, és utána 2 napig inkább már csak barnázol? Nekem ilyen szokott lenni. Akkor ez is 5 napos?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez egyénfüggő. De én is szerencsésebbek közé tartozom: első 3 nap durvább folyás (csap-szindróma) Aztán az utolsó 2nap, csak barnás utó-trutykó.:)
2009. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyénfüggő...nekem pl. 4 napig szokott rendesen "folydogálni", az uccsó két nap jön az a barnás maszat. Vagyis nekem 6-7 napig is eltart (érdemben csak négy nap)

Remélem, követhető volt :D

Egyébként ha pl. meg vagy fázva vagy valami betegséged van, előfordulhat, hogy kimarad, vagy kevesebb ideig tart.

L/19

2009. nov. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!