Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 75A-s melltartót hordok.168cm...

75A-s melltartót hordok.168cm vagyok és 50kg. Nagyon kicsi a mellem? Van akinek ennyi idősen ekkora? 24l

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinte ha te lennél az egyetlen ekkora mellekkel, akkor kapnál rá melltartót?...

Nekem is ekkora a mellem, és? Törődj bele, úgy sem lesz már nagyobb, max ha gyereket szülsz.

2013. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi. Na és?
2013. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A melled mérete semmiben nem befolyásolja a szépséged!
2013. okt. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hallod:D

Ugyanennyi az összes méretem(magasság 168, súly 50, melltartó 75/a van hogy a B is jó) csak én 14 vagyok:D

2013. okt. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is ezek a méreteim, csak 18 vagyok, de ilyenkor se nő már sokat a mell. És inkább AA-s melltartóra lenne szükségem, ha kapnék. Egy ideig azt hittem, valami rendellenesség és hogy csak nekem ilyen kicsi, de rájöttem, hogy sok felnőtt nő van, akinek A-s, AA-s a mérete, sőt olyan is van, akinek egyáltalán semmi melle nincs, úgyhogy szerintem ne legyél elégedetlen a méreteiddel. Amúgy nekem ez az oldal segített az önbizalomnövelésben, szerintem Neked is segíthet. :)

[link]

2013. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne stresszeljetek lányok a kicsi mell is ugyan olyan jó mint a nagyobb (néha jobb is ;)) legalábbis nekem :) kár ezen annyit szenvedni! fogadjátok el magatokat úgy amilyenek vagytok! szerintem ez egy fiút se zavar :) ha gondolod privátba küldhetsz egy képet hogy szemügyre vegyem :D
2013. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!