Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánynak kicsi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak kicsi a melle, mi a jobb megoldás? Kitömni a melltartót vagy inkább hagyni úgy természetesen (kicsin) és venni egy pici kosaras fehérneműt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
miért tömnéd ki? az már egy átverés ha valakivel úgy ismerkedsz és ha leveszi mit lát h átverted?
2012. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem tömöm ki de sok ismerősöm azt csinálja, mert az szexibb mert nagobbnak tűnik a mellük
2012. aug. 14. 15:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne tömd ki. Azért szeressenek aki vagy! Az meg elég gázos lehet mikor leveszik és megkérdezik: ez mi?

Legyél önmagad így teremtett meg a jó Isten! Nem tudom hány éves vagy, de ha még tini akkor nőni fog.:)

2012. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább az eredeti legyen. De pl nálam most a popsi meg az pofika számít a legjobban :PP 18/F
2012. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
a fiúk sem tömik ki gatyájukat :) !
2012. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
szerintem teljesen felesleges kitömni hiszen ha a fiú leveszi a melltartót látni fogja hogy kicsi a melled. olyan pasit keress akit ez nem zavar,találni még ilyet hidd el . Nekem is ez a problémám, hogy kicsik a mellem de kifejezetten utálom a push-up-os melltartókat ha valaki nem fogadja el h nincsenek nagy melleim azzal nincs miről beszélni :D
2012. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
első vagyok hát ne is kezd el és sztem a bnőidnek se kéne de ez alapján nem tippelnélek 14 nél többnek de lehet tévedek. am nem a melledbe kell beleszertniük. esetleg egyéjszakásnál számit. én pl jobban szeretem a kicsit v közepeset mintha nagy és lóg az számomra undoritó
2012. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Baromság kitömni. Ha leveszem, nem azon fogok kiakadni, hogy kisebb a melle, hanem, hogy ennyire gyökér a csaj.


"popsi meg az pofika" - nem vagy terjengős nyálgép, az a lényeg...

2012. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem tömöm ki csak push up ha bulizom:)
2012. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak pici kosaras melltartókat vegyél. Nem illik megtéveszteni a pasikat. Ha kicsi, akkor kicsi, azt kell elvállalni és viselni. No meg neked is jobb, ha egy olyan pasi szeret beléd, akinek a kicsi cici tetszik, és nem egy olyan, aki nagyra vágyik, aztán első szexnél teljesen kiábrándul belőled. ;)


Ja, meg a másik, amit én is akartam írni, hogy a srácok sem kezdik el kitömni az alsógatyájukat, ha történetesen kicsi a kukijuk. Pedig a péniszméret nem is csak esztétikai kérdés, mint a lányoknál a cicik, hanem sokkal meghatározóbb szex közben. ;)

2012. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!