Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos fehér "folyás"? Mitől?

Darabos fehér "folyás"? Mitől?

Figyelt kérdés
Nem büdös, nem viszket, néha előfordul h fehér darabos. Gyógyszert szedek: szteroidot! Esetleg attól? Jövőhónapban megyek nőgyógyászhoz, csak addig is mire gondoljak?
2013. okt. 26. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem viszket akkor valoszinüleg nem gomba. Több okból lehet darabos, pl méhszájseb (nekem akkor volt darabos, gombánál nem) de lehet akár a gyógyszertől is, ezt ne tudom ezt a anőgygyásztól kérdezd meg. Még lehet bakteriális fertőzéstől is, annak sincs sokszor tünete, legalábbis nálam semmi tünet nem volt mégcsak folyás sem, csak egyéb dolog miatti tenyésztés kimutatta. Ha jövő hónapban mész mondd el a tüneteidet, addig nem lesz már semmi bajod ha egyéb tüneted nincs.
2013. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm :)
2013. okt. 26. 09:45
 3/6 A kérdező kommentje:
ha esetleg az doki rögtön megmondja? és kapok rá vmi gyógyszert? Neked volt más tünete is mellette?
2013. okt. 26. 09:52
 4/6 A kérdező kommentje:
persze ha volt ilyen bajod
2013. okt. 26. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem az első vagyok, de nyugi ez természetes, peteéréskor előfordulhat
2013. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
peteéréskor nem darabos folyás van hanem átlázstó nyúlós. tojásfehérje állagú. A darabos folyást mindenképp meg kell nézetni nögyógyásszal. Hogy mit kapsz rá az attól függ mi a probléma, ha lelkiismeretes az rovos nem ad elöre semmit hanme elküldi tenyésztésre és akkor tudni fogják van-e probléma. persze egy gomba szabadszemmel si jól látható, de mondjuk annál sme árt mert többféle hüvelygomba létezik.
2013. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!