Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Vagy valamilyen...

Ez normális? Vagy valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, már menstruálok is. 10-11 éves korom óta van fehér folyásom. Van hogy suliban, vagy akárhol, de ha sokat egy helyben ülök (általában keresztbe tett lábakkal)akkor egy idő után kellemetlen szagot érzek ott lenn, olyan mintha "be lenne pállva". Nem tudom, hogy ezt más is érzi-e de még senki sem tett megjegyzést, stb. Van hogy a nadrágom is átveszi ott a kellemetlen szagot.

A fehér folyásnak van szaga, de nem az a vészes..és szerintem az normális. A színe is átlagos, átlátszó, esetleg néha nagyon picit sárgás. Rendszeresen tisztálkodom.

Ja, és cisztám van a petefészkemen, voltam nőgyógyásznál, nemrégen, szerintem szólt volna, ha érzi a szagot, márpedig szerintem érezte... és nem tett megjegyzést rá, pedig elég közel volt ahhoz, hogy érezze.

Egyébként kérdezgetett arról is, hogy nem-e nő olyan helyen szőr, ahol nem kéne /száj felett, mell között/ és miután hazajöttem, akkor jobban szemügyre vettem azokat a területeket, ahol kérdezte, hogy van-e, és lehet látni kicsit feketébbet.. Alapvetően erős, fekete szőrzetem van, és nagyon fehér bőröm. Nem mondta, hogy lát olyan helyeken..

Most akkor mi van? Én bizonyos szögből látom.. Lehet ő nem vette észre? Pedig nézegetett..



2013. okt. 11. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendellenes szaga lenne a folyásodnak, akkor mondta volna a nőgyógyász, ha már akkor is olyan volt, amikor nála voltál. De ha aggódsz menj vissza hozzá.
2013. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet attól is hogy.. hogy is mondjam..Nem borotválom, gyantázom, stb ott lent? Ettől is lehet a kellemetlen szag?
2013. okt. 11. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ha van a testszőrzetednek némi színe, ha alapból sötét a hajad. Sokaknak okoz ez esztétikai problémát, de egészségügyi baj nem áll a hátterében.


Az természetes, ha sokáig ülsz, sőt még a lábaidat is keresztbe rakod, akkor büdösödni kezdesz, hiszen befülled a tested. Minden szünetben mozgasd át a lábaidat, legyen természetes, légáteresztő anyagból a fehérneműd és a nadrágod, nem rakd keresztbe a lábaidat, és meg fog oldódni, de legalábbis jelentősen javulni fog a probléma.

2013. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is ebben reménykedtem.

Nem ezért, vagy azért.. de láttam, hogy anyukámnak is olyan a bugyija, szóval teljesen normálisnak néz ki. És sosem említette, hogy járt volna ilyen gondok miatt nőgyógyásznál, és biztos vagyok benne, hogy nem, hiszen a nőgyógyászhoz is együtt mentünk be, és ugyanúgy tőle is kérdezgettek néhány dolgot.

2013. okt. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!