Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám ezeket a tünetek...

Hogyan tudnám ezeket a tüneteket enyhíteni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy hüvelygombám van( túrószerű váladék a hüvelyből, szünni nem akaró viszketés). Nem voltam orvosnál mert Szombaton jelentkeztek ezek a tünetek, és elviselhetetlenül rossz. Kedden tudok dokihoz menni, addig szeretném csak elviselhetőbbé tenni a dolgot. Segítsetek kérlek, mert nagyon rossz.

#hüvelygomba #viszketés #enyhítés #túrószerű váladék
2013. okt. 27. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

ügyeletes patikában tudsz rá krémet venni, vagy ha van otthon betadin az is jó lehet rá

használj tisztasági beétet és gyakran cseréld

2013. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
canesten crémet tudom ajánlani de lehet durvább a gombás fertőzés...
2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre a krém önmagában már tuti nem elég. Feltétlenül menj az ügyeletes patikába és vegyél hüvelykúpot. Canestent és Betadine-t lehet recept nélkül is kapni. Krémet is használj hozzá kívülről. A kúp a legfontosabb, használd el az egész dobozzal! A Canestennek van egy kúpos kombi változata (kúp+krém), abban jó nagy hatóanyag van. 3000 Ft körül van az ára. Jobbulást.
2013. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hüvelygombára nagyon jó a yoghurtos tampon, hatásos természetes, és olcsó
2013. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Canesten hüvelykúppal, vagy betadin
2013. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Multigyn-től a Flóra Plus vált be.
2013. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 hónapja nem bír elmúlni ... 5 fajta kúpon vagyok túl, és most úgy tűnik bevált valami ... cickafark ülőfürdőbe csepegtess 4-5 csepp 100%-os teafaolajat, és a bugyidra is minden nap 1-2 cseppet! 1 napja használom és már alig van folyásom!
2013. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!