Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha így érzem magam a...

Normális ha így érzem magam a Cypromixtől?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz 21 napja hogy szedem a Cypromix-et,a nőgyógyász írta fel nekem hormon problémára mert 3 hétig volt meg a menstruációm. Fél évig kell szednem de én nagyon ideges vagyok emiatt a gyógyszer miatt. Sokat híztam pedig alig eszem,fáj a mellem, a hasam alja,mikor beveszem a gyógyszert iszonyat éhség jön rám.Ráadásul még a nemi vágyam is csökkent ami nagyon lehangol ugyanis szeretem a szexet. Tudom hogy ezek a mellékhatások de már most abba hagynám mert szörnyen érzem magam tőle. Félek ha abba hagyom megint nagyon sokáig tart majd a menstruációm. Ami miatt most még izgulok az az hogy hányingerem van,meg szédülök.Tényleg többet árt mint használ ahogy azt máshol olvastam ? Tudom hogy másnak használ és semmi baja tőle. Lehet valami bajom tőle?

24/L


2013. okt. 29. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Normális. Aki vegyszereket szed az olyan károsodásokat szenved melyek rendszerint tüneteket is produkálnak. A jelenség természetes.
2013. okt. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

"Tényleg többet árt mint használ ahogy azt máshol olvastam ?"


Tényleg.


"Tudom hogy másnak használ és semmi baja tőle."


Rosszul tudod. A vegyszerek minden ember szervezetét károsítják, a semmi baja tőle maximum annyit jelent, hogy egyenlőre tünetmentes.


"Lehet valami bajom tőle?"


Nem csak lehet, lesz is.

2013. okt. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy rosszul érzed magad tőle. Én is szedtem. Igaz, hogy nekem ilyen problémáim nem voltak, de ha újra döntenem kellene, akkor nem szedném. A fogamzásgátlók összezavarják a hormonháztartásod. Ki tudja, hogy később milyen tünetek jelentkeznek (gondolok itt rendszertelen menstruációra, vagy esetleg a későbbi teherbeesés sikertelenségére stb.). Ezekre a nőgyógyászok általában nem hívják fel a nők figyelmét. Csak felírják a gyógyszereket, mert azok pillanatnyilag a tüneteket megszüntetik, de az okot nem kezelik. A helyedben keresnék egy olyan nőgyógyászt, akiben megbízhatok, és megmondanám neki, hogy nem szeretném hormonális gyógyszerekkel szennyezni magam. Biztosan van más megoldás is.
2013. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!