Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok szerintetek mit csinálj...

Csajok szerintetek mit csináljak? Normális ha kimarad egy egész hónap?

Figyelt kérdés
Minden hónap 28-29-én szokott megjönni. Még soha nem volt olyan hogy egy egész hónap kimaradt volna. Mindig reggelre jön meg. Most azonban már 31.-e van és semmi jelét nem érzem hogy meg akarna jönni. Azon gondolkodom veszek még ma terhességi tesztet és holnap reggel megcsinálom mert holnap ugye elseje és zárva lesz minden. Szerintetek ilyen van hogy egy egész hónap kimarad? Normális? Lehet hogy teherbe estem? Szerintetek? Nagyon köszönöm előre is!
2013. okt. 31. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha volt szexuális kapcsolatod védekezés nélkül, vagy bárhogy sperma vagy előváladék kerülhetett a hüvelyedbe, akkor van esély a terhességre.
2013. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Simán előfordulhat, hogy kimarad ritkán egy hónap!
2013. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Képzeld el én már lassan 2 éve szedek fogamzásgátlót és nyáron volt 1 hónap, hogy kimaradt. Totál kétségbe voltam esve hiszen akkor most terhes vagyok??? Vettem tesztet 2-őt csináltam negatív lett. A dokihoz csak 1 hónap múlva tudtam menni mert akkora kaptam időpontot. Na a baj az volt, hogy nyáron elkezdtem dolgozni (nyári gyakorlat, szálloda, felszolgálás, korán kelés, elviselni napi szinten azt a 8-10 óra talpon állást) Ez volt a gond...Stressz!!! Nem feltétlen kell gondolni terhességre. A dokim mondta ilyen előfordul, gyógyszerszedéskor is simán. :)
2013. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Napokban számolj, ne hónapban: ha szept 28-29.-én volt, akkor a mostani, az 2-3 napos késés csupán. De ha augusztusban volt az utolsó,akkor igen, ötödik hete késik...
2013. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Persze, előfordulhat minden különösebb ok nélkül is.
2013. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!