Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség? Valakinek tapasztala...

Segítség? Valakinek tapasztalat? Az én nemi szervemmel van a baj? Candibene Teva vagy Canesten combi? Vélemény?

Figyelt kérdés

Üdv!

Már régóta küszködök egy problémával. De nem szeretnék nőgyógyászhoz menni,mert nagyon sok félét hallottam róla... Rossz gyógyszereket ír fel (AMIK NEM IS KELLENEK,VAGY VALAKI ALLERGIÁS RÁ) És hogy annyira szívtelenül dolgoznak...Szóval csak negatívum! Mindenki panaszkodik rá! Ezért erről ne beszéljetek még ha tudom is hogy ez lenne a leghelyesebb út!


Szóval a problémám az hogy régebben elkezdett viszketni a gátam környékén és mára már sebes és ha picit megvakarom akkor vérzik! Nem tudom,hogy most az én nemi szervemmel van-e a baj vagy csak azért viszket mert nő vissza a szőr vagy mert próbál begyógyulni a seb?:/

Sűrűn szoktam fürödni és naponta 2-3x megmosom. Hintőporozni is szoktam attól enyhül a viszketés.


Valakinek valami tapasztalat?

És hallottam arról a Candibene Teváról,ami jóval olcsóbb mint a Cenesten combi Valaki használt már olyat? Vélemény?

Mert ha jó akkor ma vennék egy hüvelykrémet és egy hüvelytablettát. És írnátok egy picit a használatáról is? Létszi írjatok és ne viccelődjetek hanem komolyan!

16/L



2013. nov. 2. 09:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
22%
Canesten combi hüvelykúppal lehet a megoldás.
2013. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Amúgy a canesten ártani nem ártott volna de lehet epp herpesz is pl tehát nőgyógyász viszont ilyen viszketés csökkentésre jó a canesten ha nem gomba is elvégre az sebekre is való rá van írva..
2016. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!