Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maximum mennyi időre kell...

Maximum mennyi időre kell berakni a tampont, ha már alig vérzek?

Figyelt kérdés
én van, hogy 1 napra is és tudom, hogy max 8 órára lehetne, valaki szerint 4 de arra vagyok kíváncsi, hgy általában ki meddig szokta
2008. júl. 8. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én általában 6óra után kiveszem, de a max.8órát mindig betartom! Szerintem azt már tényleg nem szabad meghaladni!
2008. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én még a 6 órát sem szoktam kivárni. kb. 4 óránként szoktam. a bacik/gombák nagyon szeretik azt a közeget...
2008. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1 napra???húú...én 4-5 óránál tovább nem szoktam.ahogy az előttem szólók is mondták,bacik meg ilyesmi...ha meg alig alig vérzek illatos tisztasági betétet használok.
2008. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is max 4 orát szoktam bent hagyni és inkább cserélem ha még nem is kell mert igy egészséges. És igen ha meg már nagyon kevés van elég a tisztasági is.
2008. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
max.4óra.már csak a bacik miatt is!nagyon vigyázz,az egy nap az rengeteg!lehet gombád,vagy fertőzésed.
2008. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha már annyira nem vérzek van h 1 éjszakára is benthagyom, de lefekvésnél rakom be és ha felkelek kiveszem, de volt már, hogy 10 órát is aludtam.... De szerintem ennél tovább nem szabad húzni.
2008. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 4 órát javaslok, ha már nincs meg annyira akkor valami kicsit, hogy könnyen kijöjjön még ha nincs megtelve akkor is; éjszakára viszont betétet ajánlok.
2008. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!