Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellben lévő csomó csak...

A mellben lévő csomó csak daganat lehet?

Figyelt kérdés
Legkorábban hétfőn tudok nőgyógyászhoz menni és szeretnék olvasni addig véleményeket. Ez a valami a bal mellemben először fél éve jelentkezett, akkor is furcsa és ijesztő volt, de mire orvoshoz tudtam volna menni, elmúlt. Most újra előjött, kőkemény, nem mozdítható el, ha megpróbálom eltolni kicsit fáj, de inkább lehúzó érzés, körülbelül két centis és inkább púp, mint csomó. Nem fogok mostanában menstruálni. Mi lehet ez?
2013. nov. 7. 15:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy csak rákos daganat lehet?
2013. nov. 7. 15:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár begyulladt tejmirigy is. Majd a doki + mammográfia megmondja.
2013. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, van jóindulatú csomó is, vagy ciszta,stb.
2013. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mammográfiára nem fognak küldeni, mivel 20 éves vagyok.
2013. nov. 7. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz menj

Nem ártana talán egy ultrahangot készíteni

2013. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha két centis, jobb ha elmész nőgyógyihoz (megnézetni)

Ő esetleg tappintás alapján is tud valamit mondani

2013. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogyis. Minden nönek vannak ciszták a mellében. kinek több kinek kevesebb, ezek jönnek mennek. pl mensi elött gyakoribb. A mensi utáni pár napban érdemes viszgálni mert a legtöbb csomó elmulik mensi után. Ezenkivül még lehet a tejmirigy is kicsit beduzzadva. ez is normális.
2013. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg egy zsírcsomó az, többen is megnézték, de azért hétfőn elmegyek az orvoshoz.
2013. nov. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!