Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzésnél normális...

Gyermekágyi vérzésnél normális a nagyobb méretű kocsonyás állagú vér ürítése?

Figyelt kérdés
2 hete szültem. A darab kb. 3x3 cm-es volt. Lehet, hogy maradt vissza lepénydarab és ez az volt?
2008. aug. 25. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, szerintem normális, de ha nem érzed jól magad, akkor hívd fel a dokit akinél szültél és kérdez rá!

3 hónapos kislány anyukája

2008. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a kórházban mondták, hogy ha darabos a váladék, akkor mindenképp szóljak.

Itthon nem volt már darabos, max nyálkás.

Ha nincs lázad, nem lehet nagy baj, de azért említsd meg a nődokidnak.

2008. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én három hónapig véreztem szülés után és belőlem kb. 10x2 cm-es darabok jöttek ki még a tizedik héten is. Ez teljesen normális, ne aggódj, most tisztulsz ki teljesen. Lepénydarab nem hiszem hogy lenne, mert akkor már vérmérgezést kaptál volna illetve magas lázad lenne hánynál stb... Mielőbbi gyógyulást. 4 Hónapos kislány anyukája
2008. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kibujós varratok miatt lehet.Én nekem ami kijött, beletettem egy zacsiba és megmutattam az anyukámnak ,mert ő orvos. Azt mondta hogy ez a varratok miatt van. Ha nem vagy lázas akkor nem a méhlepény. nekem úgy 5x5 centis volt és én is bepánikoltam tőle. De gondolj bele, hogy egy nagy seb van a hüvelyen belül is.
2008. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2008. aug. 25. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!