Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utáni vérzésnél...

A szülés utáni vérzésnél normális, hogy büdös?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én cirka egy hónapja szültem, császárral, és hát mit ne mondjak, nekem se "jó illatú" ( sokkal büdösebb, mint a mesi vér ).Igaz, egy nap egy betét bőven elég, de tisztasági betétet napközben gyakran használok.
2011. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ez normális,nincs gyulladás vagy valamfertőzés??
2011. márc. 8. 22:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, semmi gáz nincs a szaga miatt.

Ha hüvelyi úton szültél, ahhoz nem tudok hozzászólni, mert nincs tapasztalatom, azt tudom, hogy császár után 6 hétig tart, és elég intenzív szaga van, aszerint, ahogy a színe változik.Ha mész kontrollra - nekem hó végén kell mennem, akkor meg fog a doki vizsgálni, hogy a belső szerveid rendben vannak-e?

2011. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Hm...nekem aztán nem volt szaga...

Lehet, hogy most azt mondjátok parázós vagyok, de én biztos szólnék a dokinak...

2011. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x szültem,hüvelyi úton,-de sztem ennek a vérzés szaga szempontjából nincs jelentősége-soha nem volt büdös.Ennek 2 oka lehet:vagy valami gyulladásod van,vagy ritkán cseréled a betétedet és "be pálik"a vér.
2011. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gondolom a "büdös" szót arra érted, hogy teljesen más illata van, mint a megszokott menstruációnál, mert tulajdonképpen egy seb vérzik odabent. Hüvelyi úton szültem, ezt én is észrevettem anno, nekem is nagyon kellemetlen volt az illata, bár rengeteget zuhanyoztam, cseréltem betétet, és mégis eléggé éreztem.

Én nem rég voltam vissza a dokihoz, semmi bajom nem volt hála Istennek, se gyulladás, se semmi más.


Nyugi!

2011. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia


MAs szagu az a varzes mit a mensi.

En minden pisiles utan lezuhanyoztam magam amig vereztem es olyankor termeszetesen csereltem is a betetet.

Nem volt gyulladasom es huvelyi uton szultem tobb mint 1 eve.

Az eslo mensinel mar a megszokott "menete" volt az egesznek.

2011. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális, hogy büdös. Én 3 héttel szülés után éreztem valami furcsa szagot, felhívtam az orvosomat és azt mondta menjek vissza megvizsgál. Begyulladtak a belső varrataim, kiszedte őket (amúgy felszívódó lett volna) és kaptam antibiót, két nap múlva semmi bajom nem volt. Szerintem hívd fel a dokidat, inkább menj el hozzá potyára, mint hogy valami baj legyen! Minden jót Neked!
2011. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen picit más a szaga,de ha büdös az egy tünet.Főleg ha gyakori zuhany,betétcsere sem megoldás rá.Két császárom volt,egyiknél sem tapasztaltam.A más szag és a bűzös közt,óriási különbség van.Remélem az első verzió van nálad is.
2011. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

4 gyereket szültem az első szülésem után 13 éve volt igencsak büdös.

Azt hiszem neomagnolos vízbe kellett ülnöm.

A többi szülésem után nem volt ilyen probléma.Beszélj azért az orvossal.

2011. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!