Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCO betegségem van, nehezen...

PCO betegségem van, nehezen esek teherbe, de már 3 hete késik a menstruációm, folyamatosan görcsölök fáj a derekam és a has alatti rész, néha érzem hogy most megjön de mégse, észrevettem hogy a vizeletem enyhén véres. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel véres a vizeleted igy valószinüleg meg fog jönni. A legbiztosabb ha csinálsz tesztet. Mi it biztosat nem tudunk mondnai. A legtöbben spontán teherbe esnek PCOS mellett ha kezelve van. remélem volt már terheléses inzulin vizsgálatod...?
2013. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt még.Egyfolytában azt érzem hogy ebben a pillanatban megjön de mégse,nagyon görcsölök és fáj mindenem. Legutóbbi vizsgálaton az orvos megállapította hogy nincs pete érésem és leállított a fogamzás gátlóról ezért gondolom hogy esetleg terhes vagyok,de a véres vizelet nem illik a képbe.
2013. nov. 10. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A délutáni kérdésedben már szépen megválaszolták, hogy ez inkább húgyuti fertőzés. Holnap menj el dokihoz.
2013. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha még ne volt terhelés mindenképp keress egy jó endokrinológust. ez nem nőgyógyászati betegség igy nem a nőgyógyászra tartozik. Mindenképp ki kell deriteni van-e inzulin rezisztenciád és ha van milyen súlyos. Ha ez javul és kezelve van javul a betegség is.
2013. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!