Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek, hogy nem lehet gyerekem...

Félek, hogy nem lehet gyerekem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 18 évesen volt egy hatalmas méhszájsebem. Hormonjaimmal minden rendbe van, de nagyon rendszertelenül müködnek a petefészkeim néha nem is.. 4 havonta jön meg. jelenleg fogamzásgátlot szedek de az nem segit semmin. sok gyógyszerkurát kipróbáltam már. orvos azt mondta mielött babát szeretnék egy kismütétem lesz. Valakinek vannak hasonló tapasztalatai ??
2013. nov. 11. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
volt már terheléses inzulin vizsgálatod? A petefészkek rendellenes működése csak hormonális probléma miatt lehet és az pedig nem a nögyógyászra tartozik hanem az endokrinológusra. Keress fel egyet és csak ezért ne szedj gyógyszert, föleg ha amellett sme rendeszeres. rég nem lenne szabad szedned igy. A legtöbb menstruációs problémát tünetileg kezeli de sajnos a kiváltó okot nem. Mindenképp ki kell deriteni a kiváltó okot és akkor javul a ciklus is. A méhszájsebnek nincs köze a peteérshez. Hoyg kezelték? Szinte minden nőnek van élete folyamán méhszájsebe. nekem is volt fagyasztással elmult és 9 éve nem jött elö ujra. Remélem nem arra mondta a műtétet most meg ahgyja ott a sebet? azt meg kell gyóygitani. AMiket irsz nem túl szimpatikus erröl az orvosról és elmennék másikhoz a helyedbe és persze egy jó endokrinológushoz.
2013. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :) a méhszájsebem égették még . ezt pontosan nemtudom, de hormonjaimat vizsgálták de ilyen szakorvosnál még nem jártam mert annyira mondta az orvos h nem attol van. de most megyek egy uj orvoshoz. a mostani azt mondta, h ha gyereket akarok, átfujatják a petevezetékeket és akkor müködni fog. elvileg sokaknak van igy legalábbis ezt mondta.
2013. nov. 13. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendbe lehet tenni sok mindent.. legalábbis megéri kipróbálni a paleo táplálkozást, ilyen gondokra még vannak direkt qigong gyakorlatok (Sárkánypalota qigong, intimsúlyzós gyakorlatok).
2013. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak ugy minden elözetes nélkül elküld HSG-re na nemár. Azért az nem egy kellmes vizsgálat és csakugy ok nélkül tök felesleges. elöször el kell kezdeni próbálkozni ha nem sikerül elég akkor. AZért egyáltalán nem olyan gyakori dolog az elzáródás. A meddőségi problémák kb 70%-t a nöi hormon problémák teszik ki kb 25% a férfi probléma. Persze létezik elzáródás de egyáltaán nem gyakori.
2013. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!