Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nőgyógyászhoz...

Holnap megyek nőgyógyászhoz és nagyon félek. Szűz vagyok még, tavaly többször kellett mennem, most is kontroll (egy tavalyi komoly gyulladás miatt). Akkor is nagyon fájt minden vizsgálat, pedig nagyon jó a dokim. Hogy tudnék kicsit "lazítani"?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben vmi nyugtatóra gondolnék :), cuki kiskutyák, vagy épp sütkérezel egy koktéllal a kezedben egy tengerparton és lágyan fúj a szél és 7ágra süt a nap:D
2009. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig valami kellemes dologra gondolok, vagy arra ha végzek hova megyek stb.
2009. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy múltkor is amikor felfeküdtem, úgy begörcsöltem, hogy a doki egyáltalán nem bírt megvizsgálni. Várt, nyugtatgatott, mire legalább annyira ellazultam, hogy egyáltalán az ujja és az eszköz nagy nehezen befért.
2009. nov. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!