Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történhetett? Baj lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Baj lehet ebböl? A gumibol folyhatott az anyag vagy a barátnömé volt?

Figyelt kérdés
tegnap barátnömel együtvoltunk párszor durvábban csináltuk de nemsokat csak megprobáltuk hátha jobb. na mielött elmentem volna szoltam neki hogy most száljon le persze felkészülve erre és lovaglo pozbol kivettük. nagyon figyelmessen ellenöriztem a gumit és észre vettem mikor megfogtam a végét hogy valami maradt a kezemen egy falyta zselés kocsonyás anyag.durexet használtunk banánosat. szoval utána ugy kábé 10 percig nézegettem nem-e volt rajta valami pici juk!megvártam hogy megszáradjon a gumi ,hogy észre vegyem nem-e lessz nedves mikor ellenörzöm. de teljessen száraz volt az ovszer külsö része miközben nyomogattam benne a végterméket! lámpánál néztem meg. de mégis félek. mert elötte 2 hétel lecsuszott a gumi és vettem 72 orás tabit és elégé idegesitem már ezel a terheség dologal a barátnömet. tehát mi a véleményetek erröl lehetett az ö anyaga is vagy hogy van ez?
2009. szept. 11. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, néha belőlem is jönnek ilyen kocsonyás cuccok.
2009. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne tojj be, az csak hüvelyváladék. Valószínűleg tényleg jobb volt neki durvábban.

Különben sem úszod meg holmi pici lukkal, ha tényleg elszakad azt nem kell nagyítóval keresgélni.

2009. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat remélem igazato van.. ám ez olyn kocsonyás egybetapado sürübb anyag volt ilyen gombocba a gumin.
2009. szept. 11. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, olyan. Arról beszélünk. A hüvelyéből jött, nyugi.
2009. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha 10 percig nézted a rohadt gumit, és megállapítottad sikeresen h nem lyukas, akkor ergo a barátnőd "cucca" maradt a gumin...logika emberek...logika...!!!
2009. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1841 vagyok. Ahogy mondtam nem kell 10 percig keresgélni, az anyag tulajdonságai miatt a legkisebb luk is tovább fog hasadni, főleg ha 'erőhatások' érik.

[link]

Az meg már látható lesz. De ha ennyire parás valaki akkor is tölt bele egy kis vizet, ha az nem folyik ki akkor más sem. Ez se tart 10 percig. Ez már irreális félelemnek, vagy valami kényszerbetegség félének tűnik. Lazítsál.

2009. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!