Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szárnyas betétet...

Hogyan szárnyas betétet betenni? Csak Fehérfolyásom van menzeszem még nem

Figyelt kérdés
11/L
2013. nov. 16. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell szárnyas, csak egy pici tisztasági betét.
2013. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szárnyas betét akkor kell ha menstruálsz már, vannak különféle vastagságúak, attól függően hogy mennyire van meg. Ha csak fehér folyásod van akkor elég az intim betét is.
2013. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Sőt, ha őszinték akarunk lenni, neked még egyáltalán nincs szükséged semmiféle betétre.

A tisztasági betét sem túl egészséges dolog, mert akárhogy is reklámozzák, nem biztosítja igazán a jó szellőzést...

Tehát 11 éves kislánynak inkább azt javasolnám, hogy inkább cseréljen egy nap 2x bugyit, és tisztálkodjon rendesen.

Betétezni meg még bőven ráér a hátralévő életének 70%-ában....

2013. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
az előző nek már azért sincs igaza, mert manapság a legtöbb lánynak 10-02 évesen jön meg
2013. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Nagyokos 52%-os, itt most egy konkrét esetről beszélünk, ha nem tűnt volna fel... Leülhetsz, szövegértés egyes.
2013. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5-ös k.ussolhatsz!

Az IQ-d 1-es

Eszetlen tyúk

2013. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
:-D húúú, de megkaptam :-D
2013. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Figyelj,nekem is van fehérfolyásom de még nekem se jött meg,habár és nem hordok semmilyen betétet.Szerintem neked ez még fölösleges,és élvezd ki hogy még nem kell hordanod semmit ;)
2013. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!